Skończ z tym sh*tem! - Bishop Gary John | okładka
Insignis Media

Skończ z tym sh*tem! Gary John Bishop

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-663-6014-3
EAN: 9788366360143
Tytuł oryginalny: Stop Doing That Sh*t
Liczba stron: 288
Format: 125x200mm
Cena katalogowa: 39,99 zł
Tłumaczenie: Olga Siara

39,99 zł 27,13 zł

Oszczędzasz 12,86 zł
-32 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

 

 

Opis

Wiesz, że nie powinieneś, ale to robisz. Wiesz, że powinieneś, ale tego nie robisz. I tak w kółko.

Rutyna zabija ci całą radość życia? Twoje dni to ciągi czynności, których nie masz ochoty robić? Zdarza ci się łamać postanowienia dane sobie.. już następnego dnia? Nuży cię praca, związek, chciałbyś w końcu schudnąć albo zacząć uprawiać sport, ale nie umiesz nic zmienić? Wszystko sprowadza się do jednego: autosabotażu. I na pewno masz już tego dość.

Gary Bishop radzi: Skończ z tym sh*tem! To wszystko autosabotaż - rozpracuj go!Naucz się mechanizmów swojej podświadomości i świadomie zmień swoje życie na lepsze. Fajniejsze jutro jest na wyciągnięcie ręki!

Jeśli chcesz, by twoje życie było choć trochę niezwykłe, nie możesz reagować na wszystko w swój zwykły sposób. Skończ z tym sh*tem! pozwoli ci przejąć kontrolę nad najskrytszymi mechanizmami podświadomości i da ci moc, dzięki której przeobrazisz swoje negatywne myśli i złe przyzwyczajenia w życie, o jakim zawsze marzyłeś, choć nie wiedziałeś, jak je osiągnąć. Przygotuj się, że wszystko, co o sobie wiesz, stanie na głowie!

Zainteresuje cię także: Terapia f**k it Prosty sposób na szczęście!

Fanpage

Instagram

Youtube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam wszystkim

2019-10-01
Jeśli wierzyć autorowi, każdy z nas każdego dnia kłamie na potęgę, ale co najgorsze - okłamujemy sami siebie. Lektura tej książki nie była łatwa, ale dla mnie bardzo potrzebna - w końcu ktoś postawił sprawę jasno. Polecam wszystkim, którzy w końcu chcą coś w sobie zmienić!

Od razu stawia na nogi

2019-10-01
Ta pozycja jest jak energetyczny kop albo kubeł zimnej wody - od razu stawia na nogi, i chociaż na początku nie jest to przyjemne, później tę prawdę przyjmujemy z wdzięcznością. Myślę, że to lektura obowiązkowa dla każdego, kto wchodzi w dorosłość.

Same mięso

2019-10-01
Nie ma tu ani lania wody ani coachingowych frazesów - same mięso o tym jak być lepszym człowiekiem. Jeśli tylko chcesz nim być - przeczytaj.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.