Slow fashion. Modowa rewolucja - Joanna Glogaza | okładka
Znak literanova

Slow fashion. Modowa rewolucja Joanna Glogaza

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2015-06-17

ISBN: 978-83-240-3564-9
EAN: 9788324035649
Liczba stron: 200
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 160x200
Cena katalogowa: 34,90 zł

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kupuj mniej, wyglądaj lepiej

Joanna Glogaza - wielbicielka mody, zagubiona w stosach ubrań z kolejnych wyprzedaży, na które wydała dużo więcej niż powinna, powiedziała dość. Zafundowała sobie modowy detoks, uporządkowała zawartość szaf i zrozumiała, że wcale nie potrzebuje małej czarnej i trencha z list must have - dużo lepiej jej w grantowym, a trench zamieniła na rasową ramoneskę.

Dziś prowadzi najbardziej znanego w Polsce bloga o slow fashion – styledigger.com.
W książce przekonuje, że każdy ma swój niepowtarzalny styl, który powinien pielęgnować zamiast zakrywać go ciuchami-klonami wymienianymi zgodnie ze zmieniającymi się co sezon trendami. A kupując mniej można wyglądać dużo lepiej.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Niech każde ubranie przydatne się stanie!

2016-04-01
"Slow Fashion" to poradnik dla każdego kto interesuje się budową własnego stylu i chce pozbyć się nadmiaru ubrań ze swojej szafy. Niezwykle wartościowa treść przekazana w sposób jasny i przyjazny. Czytając kolejne rozdziały ma się wrażenie że jesteśmy na kawie u dobrej przyjaciółki i przy okazji dowiadujemy się wielu nowych informacji na temat zakupów, ubrań i nas samych. Dzięki tej książce dowiemy się jak oczyścić naszą garderobę z rzeczy, które nam nie służą. Poznamy zasady zakupów zgodnych z ideą "Slow Fashion". Nauczymy się jak kupować ubrania dobrej jakości. Rozpoczniemy budowę naszej garderobianej bazy i dowiemy się jak mądrze kupować dodatki i akcesoria. Dzięki tej książce, od tej pory, każde nasze ubranie będzie noszone i pozbędziemy się odwiecznego problemu "szafa pełna a ja nie mam się w co ubrać". Osobiście książkę "Slow Fashion" serdecznie polecam.

Jeden z lepszych poradników, które miałam okazję czytać

2015-07-22
Pierwsze na co zwróciłam uwagę chwilę po rozpakowaniu paczki, to nietypowy format książki, co z pewnością jest jedną z jej cech charakterystycznych, dodatkowo ładna, prosta i odnosząca się bezpośrednio do treści okładka (szkoda tylko, że miękka - twarda byłaby znacznie bardziej spektakularna).

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.