Układ - Igor Brejdygant | okładka
WAB

Układ Igor Brejdygant

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-06-05

ISBN: 978-83-280-6416-4

EAN: 9788328064164

Liczba stron: 384

Wydawnictwo: WAB

Format: 142 x 202 mm

Cena katalogowa: 41,99 zł

41,99 zł 24,94 zł

Produkt niedostępny

Opis

Nowy kryminał Igora Brejdyganta wciąga bez reszty w mroczny świat układów, zależności i tajemnic.

Komisarz Monika Brzozowska przeżywa trudne chwile, gdyż nie może podnieść się psychicznie po tym, jak w obronie własnej zabiła swojego męża...płatnego zabójcę. Przełożeni odesłali ją na bezterminowy urlop, by w spokoju mogła dojść do siebie. Doprowadza to komisarz do powrotu do zgubnego nałogu, który przed laty prawie przeniósł ją na tamten świat...

W międzyczasie zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc policji w doprowadzeniu na ławę oskarżonych szajki pedofili. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie niebezpieczni i wpływowi mężczyźni czerpiący uciechy z zabaw z nieletnimi próbują uciszyć sprawę. Z czasem okazuje się, że wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane, a bycie katem wcale nie wyklucza bycia ofiarą.

Bestsellery znak.com.pl

Facebook

Instagram

Youtube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Godna polecenia

2019-05-10

Żadna długa recenzja nie odda tego, jak dobra jest ta ksiażka. To po prostu trzeba przeczytać! Brejdygant trzyma poziom i kolejną powieścia udowadnia, że ma dryg do pisania. Warto zaerzerwować sobie kila godzin na tę książkę, bo wciąga na tyle, że ciężko przerwać jej lekturę.

Treść jest skonstruowana w taki sposób, że czytelnik czuje się jakby sam miał do rozwiązania zagadkę. Historia komisarz jest naprawdę wciągająca. Wydawać by się mogło, że ilość niefortunnych zdarzeń przypadająca na jedną osobę ma swój kres...po przeczytaniu "Układu" w głowie zostaje wiele wniosków. Polecam gorąco

Dobry układ!!!

2019-05-09

Do siegniecia po ten tytył zacheciła mnie lektura "Paradoksu" tego autora. Nie jestem ogromną fanką kryminałów, ale styl Brejdyganta wyjątkowo do mnie przemówił. Idąc tym tropem postanowiłam sięgnąć po "Układ". Nie zawiodłam się. Książka jest napisana w równie dobry sposób co poprzednia. Postać pani komisarz jest przedstawiona jako wyjątkowo silna, jednak dobrze pokazuje, że każdy człowiek ma swoje granice wytrzymałości, które z czasem przesuwają się i prowadzą do ujawnienia słabości... Wzmianka o szajce pedofilskiej jest wyjątkowo aktualnym tematem, uważam że trzeba poruszać tak trudne sprawy, a mało kto się na to decyduje. Wątek męża głównej bohaterki dodaje tej całej sprawie intrygującego klimatu.  Z czystym sumieniem mogę polecić tę książkę nawet osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z kryminałami. Warto!!

Wciągająca

2019-05-09

Igor Brejdygant to jeden z moich ulubionych polskich aktorów. Nic więc dziwnego, że gdy tylko dowiedziałem się o premierze nowej książki od razu postanowiłem ją zakupić. Muszę przyznać, że trzyma poziom i i nie daje czeytelnikowi się znudzić. Układ to wciągająca historia opowiadająca o komisarz Brzozowskiej, która ostatnimi czasy nie ma lekko w życiu. Dopadły ją najgorsze z możliwych konsekwencji wykonywanej pracy i musiała stawić im czoła. Śmierć bliskiej osoby jest wstrząsająca niezależnie od okoliczności.

Trzymająca w napięciu opowieść o determinacji, ale i słabościach, walce, ale i nałogach...to po prostu trzeba przeczytać. Fani kryminałów na pewno będą zachwyceni.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.