W objęciach nocy - Sandra Brown | okładka
Świat Książki

W objęciach nocy Sandra Brown

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2016-06-17

ISBN: 978-83-7943-226-4
EAN: 9788379432264
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Świat Książki
Format: 125x200mm
Cena katalogowa: 32,90 zł
Rok wydania: 2016

32,90 zł 24,38 zł

Produkt niedostępny

Opis

Lydia Bryant jest w ciąży. Jej dziecko jest wynikiem gwałtu, a młoda dziewczyna musi uciec przed swoim prześladowcą. Gdy w drodze zaskakuje ją poród, jest bezradna. Nie umie i nie chce pomóc dziecku przyjść na świat. Sama też woli umrzeć. Lydię znajdują dwaj chłopcy, którzy zabierają ją do swojego domu. Ich matka z zaangażowaniem opiekuje się dziewczyną.

W tym samym czasie piękna i elegancka Victoria, ukochana żona Rossa Colemana, rodzi dziecko, ale umiera przy porodzie. Ross musi sam opiekować się z noworodkiem. Mamką małego Lee zostaje Lydia. Dziewczyna cały czas ukrywa prawdę o swojej przeszłości. Przeszłości, która ją odnajduje...

Ross jest zafascynowany Lydią, ale ma dylemat moralny – jego żona zmarła tak niedawno. Poza tym on również skrywa mroczną przeszłość. Czy tych dwoje zaufa sobie na tyle, żeby stworzyć rodzinę?

Sandra Brown – amerykańska pisarka, autorka ponad 70 romansów, a także powieści kryminalnych i historycznych. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i wydane w 80 milionach egzemplarzy. W Polsce ukazały się m.in. „Okruchy zła”, „Mistyfikacja”, „Alibi”, „Deadline”, „Tornado”, „Wyrok śmierci”, „Rykoszet”, „Oblężenie”.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Tragedia i romans

2016-06-16
Sandra Brown jest jedną z amerykańskich pisarek, które zasilają szeregi autorów książek o miłości. Najczęściej pisarka skupia się w swojej twórczości na romansach, których głównymi bohaterkami są kobiety. Poza tym autorka napisała również kilka książek kryminalnych i historycznych. Jednak przede wszystkim jest to pisarka romansów. Ma ich na swoim koncie ponad siedemdziesiąt! Naprawdę, Sandra Brown napisała siedemdziesiąt książek romantycznych. Gdy się o tym dowiedziałam, nie mogłam w to uwierzyć.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.