Wiosna w Różanach - Bogna Ziembicka | okładka
Otwarte

Wiosna w Różanach Bogna Ziembicka

Wydanie kieszonkowe
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-07-09

ISBN: 978-83-7515-201-2
EAN: 9788375152012
Opracowanie graficzne: Katarzyna Bućko
Liczba stron: 376
Wydawnictwo: Otwarte
Format: 124 x 195 mm
Cena katalogowa: 14,90 zł

14,90 zł 9,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kontynuacja zachwycającej powieści „Droga do Różan”

Zosia Borucka nie mogłaby być bardziej szczęśliwa – odzyskała rodzinny dom i spodziewa się dziecka ukochanego Krzysztofa. Ale okrutny los postanawia z niej zadrwić: odbiera jej wszystko, co najcenniejsze. Zdruzgotana zamyka się w sobie, odsuwa od ludzi. Czy troska przyjaciół pomoże jej odzyskać radość życia? A może sprawi to wyjazd do Dalmacji i spotkanie z odnalezionym po latach dziadkiem?

Rozgrzewająca serce opowieść o radościach i smutkach, jakie niesie los, o rodzinie, której każdy z nas potrzebuje, o przyjaźni, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile, i o miłości dającej nadzieję na szczęście.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powrót do Różan

2013-10-30
Zofia Borucka po wielu trudnościach i przykrościach odnalazła szczęście. Odzyskała dom w Różanach, który tak bardzo kochała, a jej związek z Krzysztofem kwitnie, spodziewa się jego dziecka. Eryk cierpi po jej wyborze, jednak jest w każdej chwili gotów, aby powrócić do Zosi. Natomiast Marianna poznaje dwóch przystojnych panów, którzy okazują jej zainteresowanie. Co z tego wyniknie? Wkrótce życie Zosi zaczyna się walić. Spotyka ją nieszczęście za nieszczęściem i odbiera jej wszelką chęć do życia. Jej najbliżsi również muszą poradzić sobie z tymi problemami i nauczyć się dalej egzystować. Panna Borucka wyjeżdża do Włoch, Marianna randkuje z dwoma mężczyznami, natomiast Eryk szuka pocieszenia u koleżanki z pracy. Poznajcie dalszą historię bohaterów poznanych w „Drodze do Różan"!

Wiosna w nas

2013-03-05
Książka "Wiosna w Różanach" jest wyjątkowa, poprzez swoją treść, a jednocześnie przez przywiązanie się do niej jak do najbliższej naszemu sercu przyjaciółki. Czytając ją doznajemy wszystkich dobrych uczuć i z zaskoczeniem mówimy: "No tak, rzeczywiście" lub: „Ach te pyszności w tych pięknych Różanach".

Można żyć bez miłości. Tylko co to za życie?

2012-08-23
Jeszcze niedawno pisałam na swoim blogu, krótką recenzję książki Pani Bogny Ziembickiej pod tytułem „Droga do Różan". Pokochałam bohaterki tej debiutanckiej powieści i chciałam jak najszybciej spotkać się ponownie z trzema fascynującymi kobietami: Zuzanną, Marianną i Zosią. Moja tęsknota za bohaterkami nie trwała długo. Oto do moich rąk trafiła kontynuacja opowieści o Różanach - „Wiosna w Różanach". Znowu mogłam przenieść się do tego pięknego miejsca.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.