Zapisane w kartach Inni Tom 5 - Anne Bishop | okładka
Initium

Zapisane w kartach Inni Tom 5 Anne Bishop

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-625-7760-6
EAN: 9788362577606
Liczba stron: 528
Format: 145x210mm
Cena katalogowa: 29,99 zł
Tłumaczenie: Emilia Skowrońska

29,99 zł 18,29 zł

Produkt niedostępny

Opis

Anne Bishop powraca do świata Innych, aby pokazać, jak ludzie walczą o przetrwanie w świecie zmiennokształtnych i wampirów.

Po tym, jak Starsi – prymitywni Inni – okrutnie stłumili powstanie ludzi, ludzkie miasta zostały rozsiane po całym świecie. Ich mieszkańcy mają świadomość, że ziemia niczyja poza granicami osad oraz zagrażająca im ciemność powinny budzić ich strach.

Nie ma potrzeby odbudowywania Dziedzińca w Lakeside z gruzów, jednak Simon Wilcz Straż i Meg Corbyn wiedzą, że przed nimi niełatwe zadanie – muszą utrzymać pokój. Ich wysiłki niszczy jednak brat porucznika Montgomery’ego, który przybywa do miasta w poszukiwaniu łatwego zysku i interesów.

Ludzie rozpoczynają walkę z przedstawicielem własnego gatunku, co budzi zainteresowanie Starszych, którzy zastanawiają się, jak jeden nieistotny drapieżnik może wpływać na całe stado. Meg, której dane jest znać wszystkie zagrożenia, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak skończy się ta historia. W swoich wizjach wyraźnie widzi bowiem grób…

Profil autorki w serwisie Facebook

Autorka czyta fragment książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Oby były kolejne

2019-07-09
Wydawało mi się, że autorka już niczym nie może zaskoczyć. Że wszystko zostało powiedziane i już nic nowego nie zostanie wymyślone. A jednak! Kreatywność autorki wgniotła mnie w fotel. Jeszcze długo po skończonej lekturze nie mogłam się pozbierać. Mam nadzieję, że autorka pomimo informacji, iż jest to ostatni tom serii, zaskoczy nas i napisze jeszcze kolejny... albo kilka kolejnych <3

Jak w kalejdoskopie

2019-07-09
Akcja zmienna jak w kalejdoskopie. Co chwilę coś nowego, nie można się nudzić czytając tę książkę. Autorka doskonale wie, jak zatrzymać przy sobie czytelnika. Dawka emocji jest bowiem tak silna, że nie sposób nie sięgnąć po kolejną książkę jej autorstwa.

Świetny cykl

2019-07-09
Cykl od początku ma bardzo wysoki poziom. Pomyśleć by można, że w 5 tomie jakość może trochę spaść. Nic bardziej mylnego. Autorka nadal zaskakuje i robi to w swoim stylu: charakterystycznym i sprawiającym, że książkę czyta się z radością.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.