Agata Puścikowska

– dziennikarka działu "Polska" w tygodniku Gość Niedzielny, felietonistka i reportażystka. Szczęśliwa żona i matka pięciorga dzieci

Lista książek

Wielokuchnia - Agata Puścikowska | mała okładka
-38 %

Wielokuchnia

Agata Puścikowska

Prawdziwa kuchnia powinna być smaczna, ale przede wszystkim… normalna! Rodzinna i przyjazna. Bez zadęcia i napięcia. Dlatego, moimi pomocnikami zazwyczaj są plączące się pod nogami dzieci. I zwierzęta.

Więcej

29,90 zł

18,54 zł

Bestseller
Wojenne siostry - Agata Puścikowska  | mała okładka
-35 %

Wojenne siostry

Agata Puścikowska

Agata Puścikowska opisuje prawdziwe historie niezwykłych, bohaterskich kobiet. Sióstr, które nie chowały się przed wojną i okupacją w zakonach, ale niosły pomoc wszystkim, którzy tego potrzebowali. Oddawały własne życie za często zupełnie obcych sobie ludzi.

Więcej

44,99 zł

29,24 zł

Siostra na krawędzi

Jolanta Glapka, Agata Puścikowska

Kim jest siostra Jolanta Glapka? W Indiach pracowała z Matką Teresą i wędrowała po górach Kaszmiru (chociaż ukradziono jej plecak i dokumenty). W Polsce wraz z biskupem Janem Chrapkiem tworzyła od podstaw katolickie media elektroniczne (mimo oporu wielu środowisk).

Więcej

29,90 zł

18,54 zł

I co my z tego mamy?

Dominika Figurska, Agata Puścikowska

Znana aktorka Dominika Figurska i dziennikarka Agata Puścikowska – dobre koleżanki, mamy piątki dzieci rozmawiają szczerze o miłości, dzieciach, mężach, pracy i karierze.

Więcej

32,90 zł

21,39 zł

Z mojego okna - Agata Puścikowska | mała okładka
-38 %

Z mojego okna

Agata Puścikowska

Ze wstępu Autorki do książki:

Co natomiast widać „Z mojego okna”? Życie! Życie widać! Wszystkie kolory tego życia, smaki, zapachy. Blaski i cienie. Tych cieni, bywa że jest sporo. Ale i radości. Czytelnicy lubią radości.

Lubią też, gdy mogą identyfikować się z małymi tęsknotami, uśmiechami losu, sprawami codziennymi i powszechnymi. Ale ważne też dla nich jest, że problemy – rodzinne, społeczne, większe i [...]

Więcej

24,99 zł

15,49 zł