Aina Bestard

Lista książek

Co kryje las?

Aina Bestard

Proste, oszczędne ilustracje odkrywają swe tajemnice i bogactwo po użyciu kolorowych filtrów - trzech, "magicznych" szkieł powiększających. Obrazki zamieniają się w żywą, barwną opowieść o życiu lasu i jego mieszkańców.

Więcej

54,00 zł

33,99 zł

Co kryje morze? - Aina Bestard | mała okładka
-37 %

Co kryje morze?

Aina Bestard

Przed Wami nowa książka Ainy Bestard: Co kryje morze? Gdy spojrzysz przez kolorowe szkła zobaczysz wiele rzeczy niewidocznych gołym okiem. Poznasz tajemniczy podwodny świat. Do dzieła!

Więcej

54,00 zł

33,99 zł

Co kryje ciało - Aina Bestard | mała okładka
-37 %

Co kryje ciało

Aina Bestard

Co kryje ciało? Gdy spojrzysz przez kolorowe szkła zobaczysz wiele rzeczy niewidocznych gołym okiem. Poznasz tajemniczy świat wnętrza ludzkiego ciała.
Dzięki magicznym lupom uda ci się zajrzeć do jego wnętrza. Popatrz najpierw przez zielone, potem przez niebieskie, a na koniec przez czerwone szkiełko. Przed Twoimi oczami odsłoni się fascynujący świat!

Więcej

54,00 zł

33,99 zł

Narodziny - Aina Bestard | mała okładka
-37 %

Narodziny

Aina Bestard

Na naszej planecie panuje ogromna różnorodność.

Dzięki bogactwu gatunków łatwo się przekonać, jak wiele jest sposobów wydawania na świat potomstwa i tego, jak przebiega jego późniejszy rozwój. W świecie zwierząt są rodzice, którzy opiekują się swoimi dziećmi pojedynczo albo w parach – działają wtedy niczym sprawny zespół.

Czasem w procesie wychowania uczestniczy całe stado. Bywa i tak, że malec od dnia na[...]

Więcej

58,00 zł

36,51 zł