Andrzej A. Mroczek

Andrzej Artur Mroczek (ur. 1936 w Krakowie) - fotograf, autor bestsellerowych poradników O fotografowaniu i Książka o fotografowaniu, które sprzedały się w łącznym nakładzie 66 tysięcy egzemplarzy, oraz kilku książek i albumów fotograficznych, m.in. Nowe kościoły w Polsce (wydany również w Chinach), Wielkopolska, Leszno.

Studiował na Wydziale Lotniczym Politechniki Warszawskiej. Brał udział w licznych wystawach amatorskiej fotografii artystycznej w Polsce i zagranicą. Jego fotografie nowoczesnej polskiej architektury sakralnej prezentowane były na kilku indywidualnych wystawach, m.in. na Międzynarodowym Kongresie Światowej Unii Architektów w Brighton.


Fotografie publikowane w polskich, niemieckich, francuskich, włoskich i japońskich czasopismach architektonicznych, są też w zbiorach Muzeum Architektury we Wrocławiu. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

Lista książek

Książka o fotografowaniu dzieci

Andrzej A. Mroczek

Czy wszystkie niemowlęta muszą wyglądać tak samo? Jak uchwycić w kadrze małego łobuziaka? Co utrudnia fotografowanie małych dzieci? Dlaczego powinniśmy klękać przed swoimi dziećmi?
Nie było jeszcze książki poświęconej wyłącznie fotografowaniu dzieci. Już

Więcej

49,00 zł

33,32 zł