Ashley Winstead

Ashley Winstead, po ukończeniu szkoły średniej, wybrała studia na wydziale literatury amerykańskiej na Southern Metodist University. Obroniła tytuł licencjata z anglistyki i historii sztuki na Vanderbilt University. Ashley Winstead ma doktorat z literatury amerykańskiej. Specjalizuje się w prozie współczesnej. Obecnie mieszka w Houston w stanie Teksas, w USA. Literatura odgrywała ogromną rolę w życiu Winstead, dlatego też postanowiła spróbować swoich sił jako pisarka.

Ashley Winstead– kryminały przetłumaczone na wiele języków


W dorobku literackim Ashley Winstead znaleźć można powieści kryminalne, sensacyjne i thrillery. Większość z nich została przetłumaczona, na co najmniej kilka języków. W Polsce najpopularniejszą książką Ashley Winstead jest ta zatytułowana „W snach to ja trzymam nóż”. Oprócz tego Ashley Winstead jest autorką książek, takich jak „The last house wife”, „The boyfriend candidate”, a także noweli zatytułowanej „Midnight is the darkest hour”.

Wyróżnienie w kategorii najlepszy thriller


Powieści Ashley Winstead uznawane są za nowoczesne spojrzenie na kryminał, thriller, a także sensację. Ashley Winstead ogłosiła niedawno, za pośrednictwem Twittera, że jedna z jej powieści– „W snach to ja trzymam nóż” została nominowana do nagrody najlepszego thrillera 2021. Ponadto autorka otrzymała nagrodę Amazon Editor's Best Thriller, a w sierpniu 2021 roku powieść Ashley Winstead została także uhonorowana nagrodą Apple Books Best books of August.

Lista książek: Ashley Winstead

7,00 zł 22,50 zł (-68%) - najniższa cena 49,99 zł (-85%) - cena detaliczna

Idealny kandydat - Ashley Winstead | mała okładka
-28 %

Idealny kandydat

Ashley Winstead

6.9 / 10 (101 ocen)

32,49 zł 30,98 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna