Carolyne Faulkner

Carolyne Faulkner to Amerykanka, która swoje życie zawodowe i prywatne poświęciła studiowaniu astrologii. Jej analizy horoskopów, a także zainteresowanie astrologią dynamiczną sprawiło, że nawiązała ona współpracę z gwiazdami show-biznesu, regularnie korzystającymi z jej usług. Osobami zainteresowanymi działalnością Faulkner są Rihanna, Lena Dunham, Cara Delevinge czy Rita Ora. Carolyne Faulkner w swojej pracy posługuje się nie tylko analizą układu planet, ale wykorzystuje również wiedzę astrologiczną do opracowywania indywidualnych horoskopów.

Carolyne Faulkner- książki o astrologii dynamicznej


W dorobku literackim Carolyne Faulkner znajdują się książki traktujące o astrologii dynamicznej. Do najpopularniejszych utworów zaliczają się „Znaki. Spójrz w gwiazdy, odkryj siebie” a także „Znaki”. To pozycje beletrystyczne, w których Faulkner pokazuje, w jaki sposób interpretować układy planet, a także rozumieć znaczenie znaków zodiaku i ich wpływ na życie zawodowe oraz prywatne danej osoby. W swoich książkach Faulkner stara się przybliżyć czytelnikom podstawowe pojęcia związane ze współczesną astrologią.

Artykuły przedstawiające działalność zawodową Carolyne Faulkner, opublikowane w najpoczytniejszych magazynach


Działalność Faulkner została doceniona nie tylko przez osoby korzystające z jej usług, ale również najpopularniejsze magazyny czy czasopisma dla kobiet. Została ona mianowana nową gwiazdą astrologii według magazynu „Vogue”. Sposób interpretowania układu planet, a także objaśnienie zagadnień związanych z astrologiem dynamiczną, zaowocowało powstaniem artykułów opublikowanych w „Sunday Telegraph”. Obecnie Faulkner pracuje nad kolejnymi książkami, dotyczącymi układu gwiazd, jak również wpływu planet na ludzkie życie.

Lista książek: Carolyne Faulkner

Nowość

40,79 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna