Clea Shearer

Cela Shearer urodziła się 01.02.1982 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jest córką znanego biznesmena i filantropa Roberta Friedman Cummings’a. Ukończyła uczelnię Parsons School of Design. Zdobyła licencjat z zakresu administracji biznesowej i zarządzania projektami. W dorosłym życiu mieszkała w Los Angeles. Następnie wraz z mężem przeprowadziła się do Nashville w stanie Tennessee.

Cela Shearer- życie zawodowe


Pisarka po ukończeniu studiów w 2004 roku zaczęła pracę jako PR Menager w Coach Inc. Już po roku dołączyła do działu zajmującego się modą. Kolejnym awansem było objęcie stanowiska Communications Project Manager w Guess. W 2011-2015 roku pracowała jako dyrektor regionalny w The Real. Następnie wraz ze współniczą Joanną Teplin założyła firmę „The Home Edit" zajmującą się organizacją domu. Przedsięwzięcie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które osiągnęły przez mocny przekaz w mediach społecznościowych.

Cela Shearer jako organizatorka domu


Cela Shearer z Joanną Teplin wydały w 2019 roku książkę „The Home Edit: A Guide to Organizing and Realizing Yoyr House Goals”. Publikacja ma swoje liczne grono odbiorców. Wspólniczki zorganizowały domy wielu znanym gwiazdom. Na platformie Netflix pokazany został serial 8 odcinkowy, w którym autorki książki zapraszają znanych ludzi do robienia porządków domowych. W programie biorą udział na przykład Rachel Zoe, Neil Patric Harris.

Lista książek: Clea Shearer

24,75 zł 24,75 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna