Dagmara Kaźmierska

DAGMARA KAŹMIERSKA – urodziła się 12 kwietnia 1975 roku w Kłodzku, jednak wychowywała się w Polanicy-Zdrój. Największą popularność przyniósł jej program „Królowe życia” emitowany na antenie TTV. Celebrytka pokazuje w nim swoje luksusowe życie, które prowadzi wraz z synem Conanem i przyjaciółmi. Jej znakiem rozpoznawczym są krzykliwe stylizacje i cięty język. Dagmara Kaźmierska od zawsze marzyła o karierze aktorskiej. W dorosłym życiu udało jej się spełnić to pragnienie. Mogliśmy ją zobaczyć w dwóch filmach Patryka Vegi: „Pętli” i „Kobietach Mafii 2”.

Dagmara Kaźmierska – kryminalna przeszłość


Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że w przeszłości żyła na bakier z prawem. W 2005 roku założyła agencję towarzyską. Cztery lata później została aresztowana pod zarzutem dwukrotnego handlu ludźmi, kierowania grupą przestępczą oraz stręczycielstwa. Dagmarę Kaźmierską skazano na 14 miesięcy pozbawienia wolności. Po wyjściu z więzienia obiecała sobie, że zerwie z kryminalną przeszłością i będzie dobrym człowiekiem.

Dagmara Kaźmierska – autobiografia


W 2021 roku na rynku pojawiła się autobiografia Dagmary Kaźmierskiej pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia”. Celebrytka rozlicza się w niej ze swoją trudną przeszłością i opowiada wszystkie, nawet najbardziej bolesne szczegóły ze swojego życia.

Lista książek: Dagmara Kaźmierska

26,08 zł 23,88 zł - najniższa cena 42,90 zł - cena detaliczna

23,40 zł 23,40 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna