Dominika Krzych

Dominika Krzych jest miłośniczką ogrodnictwa. Prowadzi pierwszy w Polsce portal o miejskim ogrodnictwie www.inspekty.pl. Swoją pasją postanowiła podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Na co dzień mieszka w Krakowie. Miejska przestrzeń nie przeszkadza Dominice Krzych w uprawie ulubionych roślin. Wraz z Katarzyną Basiewicz hoduje warzywa na podwórku kamienicy, umiejscowionej w centrum Krakowa.

Dominika Krzych – jak uprawiać rośliny w mieście?


W 2022 roku ukazała się pierwsza książka Dominiki Krzych pt. „Miejskie ogrodnictwo, czyli jak uprawiać jedzenie w mieście”. Współautorką książki jest Katarzyna Basiewicz. Autorki chcą zainspirować czytelników do poświęcenia czasu na wyjątkowe hobby, jakim jest miejskie ogrodnictwo. Wskazują, że uprawianie roślin w przestrzeni miasta nie jest trudne i każda osoba może sobie z tym poradzić.

„Miejskie ogrodnictwo, czyli jak uprawiać jedzenie w mieście”


W publikacji Dominiki Krzych można znaleźć praktyczne porady i sposoby na uprawę roślin w mieście. Czytelnik dowie się, w jaki sposób zacząć swoją przygodę z hodowaniem warzyw w tego rodzaju warunkach. Autorka dzieli się swoim doświadczeniem, które zdobyła przez lata uprawiania roślin na podwórku krakowskiej kamienicy. Dominika Krzych przekonuje, że tego rodzaju aktywność dostarcza ogromnej ilość satysfakcji i jest niezwykle relaksującym zajęciem.

Lista książek: Dominika Krzych

31,50 zł 31,50 zł - najniższa cena 69,99 zł - cena detaliczna