Emily A. Craig

Doktor Emily A. Craig jest antropologiem sądowym stanu Kentucky i jednym z czołowych antropologów sądowych na świecie. Oprócz wykonywania stałych obowiązków zawodowych, regularnie konsultuje trudne przypadki, z którymi zwracają się do niej prokuratorzy, adwokaci, policjanci i przedstawiciele organów ścigania z całego świata. Pełni również funkcję konsultanta przy Misji ONZ w Kosowie.
Pod kierunkiem doktora Billa Bassa ukończyła prestiżowe studia doktoranckie na wydziale Antropologii Fizycznej i Sądowej Uniwersytetu Stanowego Tennessee w Knoxville, uzyskując tytuł doktora. Tam też, jako jeden z nielicznych antropologów sądowych na świecie, prowadziła szeroko zakrojone badania w uniwersyteckim ośrodku, zajmującym się poznawaniem i dokumentowanie procesu rozkładu ludzkich zwłok, znanym pod nazwą „Farmy Umarłych". Niezwykłe osiągnięcia doktor Craig zapewniły jej miejsce w wąskiej grupie niespełna sześćdziesięciu amerykańskich antropologów sądowych, mogących się poszczycić certyfikatem komisji specjalizacji i postawiły w rzędzie najbardziej poszukiwanych ekspertów kryminalistycznych.

Lista książek

Dom soli i łez - Craig Erin A. | mała okładka
-41 %

Dom soli i łez

Craig Erin A.

W nadmorskim pałacu mieszka dwanaście sióstr. Nie jest tajemnicą, że wszystkie są przeklęte…
Kiedyś królewskie sale pałacu tętniły odgłosami przyjęć i gwarem rozmów. W całym budynku niósł się echem śmiech dwunastu pięknych sióstr, które nie wiedziały, co to ból i rozpacz. Teraz w pustych pokojach gości jedynie samotność, a ściany zamiast muzyki słyszą płacz. Z królewskiego domu uleciało wszelkie życie, a ca[...]

Więcej

44,90 zł

26,28 zł

Tajemnice wydarte zmarłym - Craig Emily | mała okładka
-32 %

Tajemnice wydarte zmarłym

Craig Emily

Piąty tom serii o losach bohaterskiego Uhtreda. Duńczycy wciąż zagrażają Wessexowi i Mercji. Uthred musi stanąć do walki z dwoma groźnymi wrogami: Haraldem Krwawowłosym i jarlem Haestenem.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Tajemnice wydarte zmarłym

Emily A. Craig

Fascynująca opowieść wprost z najsłynniejszych miejsc zbrodni w Ameryce - dla wszystkich fanów serialu ”Kości”. Tajemnicze zwłoki wyłowione z rzeki. Zagadkowe kości znalezione w łożysku górskiego strumienia. Zwęglone szczątki ludzkie w spalonej leśnej chacie. W takich przypadkach policja zwykle wzywa Emily Craig, antropologa sądowego stanu Kentucky.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł