Gaeta Saverio

Gaeta Saverio

Saverio Gaeta (ur. 1958) - włoski pisarz i dziennikarz, absolwent nauk o komunikacji społecznej. Pełni funkcję redaktora naczelnego tygodnika „Famiglia Cristiana", był redaktorem dziennika „L'Osservatore Romano" i kierownikiem miesięcznika „Jezus". Wśród jego książek, z których wiele doczekało się tłumaczenia na inne języki, znajdują się biografie Ojca Pio, papieża Jana XXIII, Matki Teresy z Kalkuty i eseje poświęcone cudom i życiu duchowemu.

Lista książek

A.D. 2012

Andrea Tornielli, Gaeta Saverio

Głośna książka Andrei Torniellego, autora bestsellerowego "Santo subito!". Klęski żywiołowe, kryzys ekonomiczny, upadek moralności, epidemie, katastroficzne przepowiednie fałszywych proroków. Czy to wszystko jest zapowiedzią bliskiego końca naszych czasów?

Więcej

29,90 zł

20,33 zł

Tajemnica Całunu Zdumiewające odkrycia nauki w kwestii Całunu Turyńskiego.

Fanti Giulio, Gaeta Saverio

Ciekawa relacja z odkrywania niezwykłej historii Całunu Turyńskiego. Badacze pod kierunkiem naukowym wykładowców Uniwersytetu Padewskiego potwierdzili trzema różnymi metodami, że wiek Całunu mieści się w przedziale zgodnym ze wskazaniem Ewangelii. Autorom książki po latach studiów i badań udało się odpowiedzieć na liczne pytania związane z datowaniem tego najsłynniejszego na świecie płótna. Giulio Fanti swo[...]

Więcej

34,90 zł

22,98 zł