Jacek Kurowski

Jacek Kurowski urodził się w 1976 roku we Włocławku. Jest polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Pracuje jako dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej, konferansjer oraz wykładowca. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2003 roku pracuje w zespole redakcji sportowej Telewizji Polskiej. W 2006 roku zaczął prowadzić magazyny sportowe w TVP Sport.

Jacek Kurowski i jego fascynujące opowiadania o polskich sportowcach

W 2017 roku Jacek Kurowski wraz z Andrzejem Szarmachem wydał książkę pod tytułem "Andrzej Szarmach. Diabeł nie anioł." W 2021 roku wyszła jego kolejna książka, zatytułowana "Medal będzie mój. Droga na szczyt polskich lekkoatletów". To fascynująca opowieść o determinacji oraz sile woli i charakteru polskich sportowców.

Kariera dziennikarska


Jacek Kurowski prowadzi swój autorski program "Oko w oko", w którym gościł już nie tylko znanych polskich sportowców, ale i polskie gwiazdy estrady i teatru, jak Marylę Rodowicz, czy Olafa Lubaszenko. W swojej karierze dziennikarskiej przeprowadził wywiady między innymi z takimi sławami sportowymi, jak Cristiano Ronaldo, Venus Williams czy Pelle.

Lista książek: Jacek Kurowski

33,99 zł 33,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

39,90 zł 39,90 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna