Jack Cohen

Lista książek

Nauka świata Dysku III. Zegarek Darwina

Terry Pratchett, Ian Stewart, Jack Cohen

Świat Kuli znowu ma kłopoty i tym razem sytuacja wygląda groźnie. Magowie z Niewidocznego Uniwersytetu czują się trochę odpowiedzialni za jego bezpieczeństwo, ponieważ go stworzyli. Wiedzą, że istoty, które tam żyły, zdołały uciec przed nadchodzącym Wielkim Mrozem, budując windę kosmiczną.

Więcej

29,90 zł

20,55 zł

Nauka Świata Dysku I

Pratchett Terry, Stewart Ian, Cohen Jack

W fantastycznej rzeczywistości Świata Dysku wszystko działa w zgodzie z magią i zdrowym rozsądkiem. Świat jest płaski a szansa jedna na milion sprawdza się w dziewięciu przypadkach na dziesięć. Nasz świat jest zupełnie inny " jego funkcjonowaniem rządzą prawa, zasady i reguły. Wystarczy jednak nieco uważniej się przyjrzeć, aby stwierdzić, iż w wielu przypadkach są one znacznie mniej jednoznaczne i przejrzys[...]

Więcej

29,90 zł

18,94 zł

Nauka Świata Dysku III. Zegarek Darwina

Stewart Ian, Cohen Jack, Pratchett Terry


Świat Kuli znowu ma kłopoty i tym razem sytuacja wygląda groźnie. Magowie z Niewidocznego Uniwersytetu czują się trochę odpowiedzialni za jego bezpieczeństwo, ponieważ go stworzyli. Wiedzą, że istoty, które tam żyły, zdołały uciec przed nadchodzącym Wielkim Mrozem, budując windę kosmiczną. Potem interweniowali, by uwolnić planetę od plagi elfów, które próbowały pchnąć ludzkość na inną ścieżkę historii.

A[...]

Więcej

29,90 zł

19,45 zł

Nauka Świata Dysku IV Dzień Sądu - Ian Stewart, Terry Pratchett, Jack  Cohen | mała okładka
-43 %

Nauka Świata Dysku IV Dzień Sądu

Ian Stewart, Terry Pratchett, Jack Cohen

Na Naukę nigdy nie jest za późno…
W Świecie Dysku dojrzewa wszechpotężna awantura i lord Vetinari przewodniczy trybunałowi. Omnianie chcą przejąć kontrolę nad Światem Kuli, którego istnienie stanowi kpinę z ich religii. Jednak magowie z Niewidocznego Uniwersytetu nie bardzo chcą go oddać – w końcu to oni go stworzyli.

Więcej

32,00 zł

18,37 zł

Nauka Świata Dysku II: Glob - Jack Cohen, Ian  Steward, Terry Pratchett | mała okładka
-43 %

Nauka Świata Dysku II: Glob

Jack Cohen, Ian Steward, Terry Pratchett

Na planecie Ziemi zalęgła się pasożytnicza forma życia elfy. Przenikają wszędzie. I wolą, żeby ludzie byli zabobonni, strachliwi i bali się piorunów. Chcą zapanować nad naszą przyszłością i trzeba je powstrzymać... Ale kto tego dokona?

Więcej

29,90 zł

17,16 zł