Joanna Jaskółka

Joanna Jaskółka jest autorką bloga „Matka jest tylko jedna”. Jaskółka to właścicielka sklepu o dość kontrowersyjnej nazwie „Sklep z zadupia”, w którym oferuje ona autorskie kubki, komplety magnesów, jak również torby czy samodzielnie wykonywane naklejki z podobizną wiejskich i zagrodowych zwierząt hodowlanych.

Joanna Jaskółka – życie z dala od miasta i trudy rodzicielstwa


Twórczość literacka Joanny jaskółki to głównie książka zatytułowana „Bliżej”. Powstała ona pod presją dzieci Jaskółki, które przekonały ją do książkowego wydania artykułów, znajdujących się na jej blogu. Stworzona przez Joannę Jaskółkę pozycja beletrystyczna jest opisem doświadczeń osoby, która wychowuje dzieci z dala od miejskiego zgiełku, w chatce na skraju lasu.

Relacje z podróży z dziećmi


Joanna Jaskółka w swojej książce opowiada o codziennych trudach, jak również sposobach radzenia sobie z nimi, z dala od miejskiej cywilizacji. Na kartach książki „Bliżej” znajdują się także relacje Jaskółki z odbywanych przez nią podróży, szczególnie do ciepłych krajów. Joanna Jaskółka w swojej twórczości podejmuje się tematów takich jak wychowywanie dzieci, rodzicielstwo, a także zmagania z rzeczywistością.

Lista książek: Joanna Jaskółka

44,99 zł

25,99 zł