Justyna Burzynski

Justyna Burzyński to autorka tekstów o Berlinie, wnikliwa obserwatorka oraz freelancerka. Urodziła się w 1987 roku. Chętnie podejmuje współpracę w zakresie tworzenia tekstów, zdjęć i innych materiałów związanych ze stolicą Niemiec.

Justyna Burzyński – Berlin jak drugi dom


Justyna Burzyński mieszka w Berlinie-Neukölln od 2012 roku. Przeprowadziła się do tego miasta zaraz po studiach. Aktywnie prowadzi blog o Belinie berlinsko.com. Jest również autorką tekstów i zdjęć związanych z Berlinem. Freelancerka współpracowała z redakcjami, takimi jak „Zwykłe Życie”, „f5”, „G'rls ROOM”, niemieckim „Cee Cee”, „Element Żeński, „Szajn”, „All Inclusive” i wieloma innymi. Justyna Burzyński jest również autorką artykułów sponsorowanych, kampanii content marketingowych i treści dla mediów społecznościowych. Zdjęcia autorki pojawiły się w wielu miejscach, na przykład w prasie i na kanałach społecznościowych poświęconych Berlinowi oraz w oficjalnej kampanii miasta Berlin #FreiheitBerlin, zorganizowanej przez @sei_berlin/Berlin Partner.

Debiut literacki Justyny Burzyński


Justyna Burzyński jest autorką książki pod tytułem "Taki jest Berlin. O mieście kontrastów i ciągłych zmian". Publikacja została wydana w 2023 roku przez wydawnictwo Muza. Jej debiutancka książka to zbiór esejów, w których autorka przybliża czytelnikowi swoje ukochane miasto Berlin.

Lista książek: Justyna Burzynski

30,76 zł 30,76 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna