Katarzyna Pakosińska

Lista książek

Malina cud-dziewczyna - Katarzyna Pakosińska | mała okładka
-41 %

Malina cud-dziewczyna

Katarzyna Pakosińska

To według Autorki najzabawniejsza książka dla dziewczyn zamieszkujących Europę Środkową. Napisana została w myśl sentencji prezydentowej Roosvelt, że dzieci najuważniej słuchają, gdy się do nich nie mówi.

Więcej

29,90 zł

17,65 zł

Malina szał-dziewczyna - Katarzyna Pakosińska | mała okładka
-41 %

Malina szał-dziewczyna

Katarzyna Pakosińska

Kończy się rok szkolny i Malina rozpoczyna szalone wakacje. Odkąd pozwalające na podróże w czasie Szmaragdełko w magiczny sposób wróciło do niej z przeszłości, dziewczynka nie rozstaje się z nim ani na moment.

Więcej

29,90 zł

17,65 zł

Samaradiso - Katarzyna Pakosińska | mała okładka
-44 %

Samaradiso

Katarzyna Pakosińska

Gruzja jest jak kobieta. Zawsze piękna. Wystarczy tylko na nią spojrzeć. Potem upić się tym widokiem i już nie trzeźwieć. Gaumarjos!
Książka Katarzyny Pakosińskiej powstała z miłości autorki do Gruzji, jednego z najpiękniejszych zakątków na świecie. Samaradiso to wzruszająca, dowcipna i barwna opowieść. Jej rytm wyznaczają pory dnia, prowokując historie i anegdoty opowiadane przez bohaterkę i jej alter ego.[...]

Więcej

39,90 zł

22,29 zł

Malina miód-dziewczyna - Katarzyna Pakosińska | mała okładka
-41 %

Malina miód-dziewczyna

Katarzyna Pakosińska

Trzecia część literackiej przygody dla najmłodszych autorstwa Katarzyny Pakosińskiej jest kontynuacją najśmieszniejszej lektury dla dziewczyn i chłopaków zamieszkujących Europę Środkową. W przezabawny sposób opowiada o perypetiach i podróżach (z magicznym Szmaragdełkiem to nawet w czasie!) dziesięcioletniej bohaterki - Maliny z Milanówka.
Ale. Nie jest to „zwykła” książka o przygodach dorastającej dziewczyn[...]

Więcej

29,90 zł

17,65 zł