Laurence Leamer

Laurence Leamer jest amerykańskim pisarzem i dziennikarzem, urodzonym 30 października 1941 roku w Chicago. Studiował na University of Oregon i na Columbia University of Journalism. Po ukończeniu studiów pracował jako zastępca redaktora w tygodniku informacyjnym „Newsweek”. Współpracował z takimi gazetami, jak: „The New York Times”, „Playboy” czy „The New York Times Magazine”.

Laurence Leamer – autor biografii znanych osób


Laurence Leamer uważany jest za znawcę tajemnic rodziny Kennedych. W 1996 roku ukazała się książka tego autora pt. „Kobiety Kennedych”. Pisarz przedstawia czytelnikowi fascynującą opowieść o pięciu pokoleniach kobiet, które były związane z rodziną Kennedych. Autor przytacza wszystkie aspekty związane z przynależnością do tej znanej rodziny, która z jednej strony zapewniała prestiż, a z drugiej obfitowała w skandale.

Najnowsza publikacja Laurenca Leamera


W 2023 roku ukazała się książka Laurenca Leamera pt. „Kobiety Capotego. Śniadanie u Tiffany'ego, mroczne sekrety i zdrada w świecie glamour”. Autor opowiada o skomplikowanych relacjach łączących pisarza Trumana Capote z wpływowymi kobietami XX wieku. Książka zawiera sekrety tych kobiet, które dzięki Capotemu ujrzały światło dzienne.

Lista książek: Laurence Leamer

26,99 zł 26,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna