Mark Frost

Mark Frost urodził się 25 listopada 1953 roku w Nowym Jorku. To amerykański pisarz, reżyser, scenarzysta telewizyjny i filmowy. Autor scenariusza do filmu „Fantastyczna Czwórka”. Mark Frost znany jest jako współautor niezapomnianego serialu „Miasteczko Twin Peaks”. Książki pisarza zaliczane są do thrillerów i powieści sensacyjnych.

Mark Frost – udany debiut literacki autora


W 1993 roku ukazała się debiutancka książka Marka Frosta pt. „Lista siedmiorga”. Kontynuacja książki została wydana pt. „Sześcioro mesjaszy”. Głównym bohaterem powieści jest poczatkujący pisarz Arthur Conan Doyle, który w czasie rejsu przez Atlantyk jest zmuszony chronić bezcenną księgę. W 2017 roku Mark Frost opublikował książkę pt. „Sekrety Twin Pekas” na którą czekali wszyscy miłośnicy serialu. Książka jest kluczem do zrozumienia historii, która została przedstawiona w nowym sezonie serialu.

Cykl książek dla młodzieży autorstwa Marka Frosta


Mark Frost jest autorem znanego cyklu „Paladyn: Proroctwo”. Ta seria książek z gatunku thriller dedykowana jest młodzieży. Autor snuje opowieść o Willu, który zostaje dostrzeżony przez przedstawicieli niezwykłej szkoły dla najzdolniejszych uczniów w Ameryce. Will musi przeciwstawić się potężnym siłom, które od tysiącleci działają na świecie.

Lista książek: Mark Frost

Cienie Pecan Hollow
 - Caroline Frost | mała okładka
-41 %

Cienie Pecan Hollow

Mark Frost

7.3 / 10 (40 ocen)

29,50 zł 29,50 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna

Sekrety Twin Peaks - Mark Frost | mała okładka

Sekrety Twin Peaks

Mark Frost

7.0 / 10 (474 ocen)

34,93 zł 34,93 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna

Lista siedmiorga - Mark Frost | mała okładka

Lista siedmiorga

Mark Frost

6.3 / 10 (124 ocen)

26,18 zł 26,18 zł - najniższa cena 34,90 zł - cena detaliczna