Max Fisher

Max Fisher jest reporterem. Pracuje dla prestiżowego The New York Times, gdzie co tydzień publikuje informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń na świecie. W czasie swojej kariery miał możliwość relacjonowania przebiegu konfliktów, wojen i zmian społecznych, jakie zachodziły na pięciu kontynentach. Jest jednym z założycieli witryny Vox.com. Prowadził blog informacyjny Washington Post.

Max Fisher – dziennikarskie śledztwo pisarza


W 2023 roku ukazała się debiutancka książka Maxa Fishera pt. "W trybach chaosu. Jak media społecznościowe przeprogramowały nasze umysły i nasz świat". Publikacja powstała w wyniku kilkuletniego dziennikarskiego śledztwa, jakie było prowadzone przez Maxa Fishera. Autor śledził pogłębiającą się nienawiść i dezinformację, w którą obfitują media społecznościowe.

Tajemnice mediów społecznościowych odkrywane przez Maxa Fishera


Max Fisher w wydanej publikacji podjął się analizy różnych aspektów, związanych z funkcjonowaniem przeciętnej osoby w Internecie. Autor bada działania podejmowane przez znane postacie, takie jak Mark Zuckerberg, Eric Schmidt czy Susan Wójcicki, które czerpią ogromne zyski z powszechnie obecnej dezinformacji.

Lista książek: Max Fisher

41,99 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna