Natalia Klewicz

Natalia Klewicz pochodzi z Kaszub. Pisarka urodziła się 28 listopada 2000 roku w Gdańsku. Jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Obecnie studiuje dziennikarstwo. Jest ona miłośniczką teatru.

Natalia Klewicz - młodzieżowa, intrygująca powieść


W 2022 roku Natalia Klewicz wydała swoją pierwszą książkę pt. „Czy to sen?”. Debiutująca powieść jest dobrym zobrazowaniem życia młodego człowieka, który zmaga się z depresją. Autorka w przeszłości borykała się z atakami paniki. Swoją bohaterkę wykreowała między innymi w oparciu o własne doświadczenia. Inspiracje czerpała ze swojego życia oraz z różnych historii swoich znajomych. „Czy to sen?” ukazała się na rynku również w formie audiobooka.

Wszechstronne zainteresowania


Natalia Klewicz uczy swoich fanów jak akceptować swoje słabości. Wszechstronne zainteresowania dają jej szansę na poznanie siebie. W wieku 16 lat rozpoczęła współpracę z mediami w projekcie muzyczno-tanecznym. W czasie jego trwania wydała 4 płyty. Natalia Klewicz prowadziła program telewizyjny na antenie telewizji Polsat. Obecnie działa w muzycznym duecie Twenty z Julią Trojanowską. Zespół swoją działalność rozpoczął 1 października 2020 roku na bazie zespołu My3. Wykonują one muzykę rozrywkową.

Lista książek: Natalia Klewicz

36,21 zł 36,21 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

Czy to sen? - Natalia Klewicz | mała okładka
-42 %

Czy to sen?

Natalia Klewicz

6.6 / 10 (248 ocen)

25,97 zł 24,93 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna