Nigella Lawson

Lista książek

Nigella gryzie

Nigella Lawson

Prosto, domowo i międzynarodowo. Oto przepis na sukces Nigelli: dodajcie szczyptę własnej fantazji, a podbijecie serca niejednego smakosza.
Pascal Brodnicki

Więcej

69,00 zł

50,16 zł

Jak być domową boginią

Nigella Lawson

To kultowa książka Nigelli Lawson, która sprzedała się na świecie w blisko milionie egzemplarzy. Jest to książka o czystej przyjemności pieczenia, a nie po prostu książka z przepisami na wypieki. Nigella przekona Cię, że pieczenie stanowi użyteczną metaforę rodzinnego ciepła płynącego z kuchni naszych marzeń i powrotu do utraconego Edenu.

Więcej

79,99 zł

59,80 zł

Nigellissima. Włoskie inspiracje

Nigella Lawson

Celebracja świeżych, smacznych i prostych posiłków leży u podstaw włoskiego sposobu gotowania. Przepisy Nigelli Lawson odzwierciedlają tę naturę: łatwe i szybkie codzienne dania zmieniają w przygotowaną bez wysiłku ucztę.

Więcej

69,99 zł

50,89 zł

Lato w kuchni przez okrągły rok  - Nigella Lawson | mała okładka
-25 %

Lato w kuchni przez okrągły rok

Nigella Lawson

"Lato w kuchni przez okrągły rok" prezentuje zbiór nieskomplikowanych, oryginalnych i smakowitych przepisów, w których autorka pokazuje w jaki sposób w ciemne i długie zimowe dni przywołać leniwe, ciepłe lato.

Więcej

69,00 zł

51,58 zł

Nigella ucztuje

Nigella Lawson

Książka Nigella ucztuje jest wyrazem miłości do życia i wyśmienitego jedzenia, którym możemy je fetować . Opowiada o małych przyjemnościach i ważnych okazjach.

Więcej

79,90 zł

59,72 zł

Kuchnia. Przepisy z serca domu

Nigella Lawson

Obszerna, pouczająca i wciągająca "Kuchnia" proponuje amatorom gotowania i jedzenia krzepiące, apetyczne dania z kulinarnej przeszłości, ale w nowoczesnym ujęciu – ekspresowe, proste i egzotyczne potrawy na pracowity dzień, celebrowane w spokoju przysmaki na weekend i na specjalną okazję, a także ciasta i ciasteczka w stylu „domowej bogini”.

Więcej

89,90 zł

65,37 zł

Po prostu Nigella. Smacznie, łatwo, przyjemnie - Nigella Lawson  | mała okładka
-25 %

Po prostu Nigella. Smacznie, łatwo, przyjemnie

Nigella Lawson

Książka “Po prostu Nigella” to zbiór łatwych przepisów na proste, sycące potrawy, dopasowane do rytmu codziennego życia. Szybkie, kojące kolacje (łosoś w miso, curry z kalafiora i nerkowców) i bezstresowe pomysły na przyjęcia (kurczak pieczony z gorzkimi pomarańczami i fenkułem), a także cudowne, błyskawiczne dania do jedzenia z miski na wygodnej sofie (makaron po tajsku, z cynamonem i krewetkami), każdemu gwarantują dobre samopoczucie.

Więcej

69,90 zł

52,24 zł

Przy moim stole Świętowanie codzienności - Nigella Lawson | mała okładka
-25 %

Przy moim stole Świętowanie codzienności

Nigella Lawson

Przy moim stole Nigelli Lawson to zbiór 110 potraw, które „domowa bogini” chętnie podaje w swoim domu. Teraz wszystkie mogą trafić także na wasze stoły. Nigella jest wielką orędowniczką domowego gotowania, a jej nowa książka to pean na cześć jedzenia, które przygotowuje dla rodziny i przyjaciół.

Rozgrzewające i kojące potrawy zachęcają do sięgnięcia po klasyczne przepisy – na potrawkę z kurczaka czy puddin[...]

Więcej

69,99 zł

52,33 zł

Nigella ekspresowo smacznie i szybko

Nigella Lawson

Jej nowa książka to źródło prostych pomysłów na pyszne dania, które można bez zbędnego wysiłku przygotować na co dzień albo poczęstować nimi gości. "Nigella ekspresowo" to spełnienie marzeń każdej zapracowanej mamy i powód do radości dla tych, którzy mają ochotę gotować, ale wciąż brakuje im czasu. W książce znajdziemy podane przystępnym językiem przepisy na apetyczne potrawy, które przygotujemy w ekspresow[...]

Więcej

79,90 zł