Nigella Lawson

Lista książek

Nigella gryzie

Nigella Lawson

Prosto, domowo i międzynarodowo. Oto przepis na sukces Nigelli: dodajcie szczyptę własnej fantazji, a podbijecie serca niejednego smakosza.
Pascal Brodnicki

Więcej

69,00 zł

47,98 zł

Jak być domową boginią

Nigella Lawson

To kultowa książka Nigelli Lawson, która sprzedała się na świecie w blisko milionie egzemplarzy. Jest to książka o czystej przyjemności pieczenia, a nie po prostu książka z przepisami na wypieki. Nigella przekona Cię, że pieczenie stanowi użyteczną metaforę rodzinnego ciepła płynącego z kuchni naszych marzeń i powrotu do utraconego Edenu.

Więcej

79,99 zł

55,63 zł

Nigellissima. Włoskie inspiracje

Nigella Lawson

Celebracja świeżych, smacznych i prostych posiłków leży u podstaw włoskiego sposobu gotowania. Przepisy Nigelli Lawson odzwierciedlają tę naturę: łatwe i szybkie codzienne dania zmieniają w przygotowaną bez wysiłku ucztę.

Więcej

69,99 zł

48,68 zł

Lato w kuchni przez okrągły rok

Nigella Lawson

"Lato w kuchni przez okrągły rok" prezentuje zbiór nieskomplikowanych, oryginalnych i smakowitych przepisów, w których autorka pokazuje w jaki sposób w ciemne i długie zimowe dni przywołać leniwe, ciepłe lato.

Więcej

69,00 zł

47,98 zł

Nigella ucztuje - Nigella Lawson | mała okładka
-37 %

Nigella ucztuje

Nigella Lawson

Książka Nigella ucztuje jest wyrazem miłości do życia i wyśmienitego jedzenia, którym możemy je fetować . Opowiada o małych przyjemnościach i ważnych okazjach.

Więcej

79,90 zł

50,34 zł

Kuchnia. Przepisy z serca domu

Nigella Lawson

Obszerna, pouczająca i wciągająca "Kuchnia" proponuje amatorom gotowania i jedzenia krzepiące, apetyczne dania z kulinarnej przeszłości, ale w nowoczesnym ujęciu – ekspresowe, proste i egzotyczne potrawy na pracowity dzień, celebrowane w spokoju przysmaki na weekend i na specjalną okazję, a także ciasta i ciasteczka w stylu „domowej bogini”.

Więcej

89,90 zł

62,52 zł

Po prostu Nigella. Smacznie, łatwo, przyjemnie - Nigella Lawson  | mała okładka
-29 %

Po prostu Nigella. Smacznie, łatwo, przyjemnie

Nigella Lawson

Książka “Po prostu Nigella” to zbiór łatwych przepisów na proste, sycące potrawy, dopasowane do rytmu codziennego życia. Szybkie, kojące kolacje (łosoś w miso, curry z kalafiora i nerkowców) i bezstresowe pomysły na przyjęcia (kurczak pieczony z gorzkimi pomarańczami i fenkułem), a także cudowne, błyskawiczne dania do jedzenia z miski na wygodnej sofie (makaron po tajsku, z cynamonem i krewetkami), każdemu gwarantują dobre samopoczucie.

Więcej

69,90 zł

49,97 zł

Przy moim stole Świętowanie codzienności - Nigella Lawson | mała okładka
-37 %

Przy moim stole Świętowanie codzienności

Nigella Lawson

Przy moim stole Nigelli Lawson to zbiór 110 potraw, które „domowa bogini” chętnie podaje w swoim domu. Teraz wszystkie mogą trafić także na wasze stoły. Nigella jest wielką orędowniczką domowego gotowania, a jej nowa książka to pean na cześć jedzenia, które przygotowuje dla rodziny i przyjaciół.

Rozgrzewające i kojące potrawy zachęcają do sięgnięcia po klasyczne przepisy – na potrawkę z kurczaka czy puddin[...]

Więcej

69,99 zł

43,99 zł