Noah Strycker

Noah Strycker urodził się 9 lutego 1986 roku, jest amerykańskim fotografem, pisarzem i ornitologiem, zamieszkuje Eugene w stanie Oregon w USA.

W 2015 roku odwiedził 41 krajów, na wszystkich siedmiu kontynentach, co pozwoliło mu zobaczyć 6042 gatunków ptaków, czym ustanowił rekord świata.

Napisał dwie książki "Rzecz o ptakach", gdzie opisuje relacje między ptakami a ludźmi oraz "Among Penguins" przedstawiającą lato na Antarktydzie. Strycker jest także członkiem redakcji czasopisma "Birding", gdzie regularnie publikuje swoje artykuły w tematyce ornitologicznej.

Lista książek

Rzecz o ptakach. Ptaki powiedzą nam wiele o nas samych - Noah Strycker | mała okładka
-37 %

Rzecz o ptakach. Ptaki powiedzą nam wiele o nas sam

Noah Strycker

ORNITOLOG, KTÓRY POBIŁ REKORD ŚWIATA, W CIĄGU ROKU ZOBACZYŁ NA WŁASNE OCZY 6042 GATUNKI PTAKÓW NAPISAŁ KSIĄŻKĘ O SWOJEJ NAJWIĘKSZEJ PASJI!

Więcej

39,90 zł

24,99 zł

Rzecz o ptakach - Noah Strycker | mała okładka
-37 %

Rzecz o ptakach

Noah Strycker

Ptaki od zawsze fascynują człowieka. Postrzegamy je przez pryzmat własnych uwarunkowań: umiejętności, ograniczeń i światopoglądu. W tej książce zostały wyeksponowane ich szczególne zdolności lub zachowania i to w taki sposób, że trudno nie nabrać przekonania, iż nawet najpospolitsze z nich: sroka, kura domowa, gołąb pocztowy czy szpak odznaczają się czymś, co jest w stanie zadziwić człowieka. Tańczą w rytm [...]

Więcej

39,90 zł

24,99 zł