Reinhard Haller

Reinhard Haller urodził się 25 września 1951 roku w Mellau w Austrii. Po zakończeniu edukacji w szkole podstawowej, Haller zdecydował się podjąć studia medyczne, w trakcie których zaczął pasjonować się psychiatrą i psychoterapią, a także wpływem różnych determinantów środowiskowych na samopoczucie i emocje danego człowieka. Haller obronił pracę magisterską i zrobił specjalizacje z zakresu psychiatrii oraz psychoterapii.

Reinhard Haller – wyjątkowe poradniki psychologiczne


Dorobek literacki Reinhard Haller obejmuje książki psychologiczne. Przypominają one swoją formą poradniki, w których autor przedstawia sprawdzone sposoby na poprawę swojego samopoczucia, a także uzdrowienie relacji z otoczeniem. W utworze „Zatroszcz się o siebie, korzystając z mocy szacunku” Haller przedstawia sposób egzystowania w świecie emocjonalnego chłodu, egocentryzmu i zachowań hedonistycznych. Zdaniem Hallera, każda jednostka może wpłynąć na swoje życie, jak również zadbać o wysokie poczucie własnej wartości.

Wysokie poczucie własnej wartości w ogniu krytyki i dążenia do doskonałości


Głębokie przesłanie, jakie niosą za sobą książki autorstwa Richarda Hallera, stanowi efekt jego wieloletniej pracy z pacjentami odwiedzającymi gabinety psychiatryczne i psychoterapeutyczne. Pisarz wskazuje podstawowe problemy, jakie dotyczą emocjonalności osób, którym przyszło egzystować w XXI wieku. Poradniki Richarda Hallera cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko czytelników Zachodniej Europy. Haller w prosty sposób przedstawia metody poprawy swojego samopoczucia, jak również uodpornienia się na wszechobecną krytykę.

Lista książek: Reinhard Haller

30,59 zł 30,59 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna