Rose Pearlman

Rose Pearlman zajmuje się projektowaniem tkanin artystycznych. Prowadzi co miesięczne warsztaty wykonywania haftu Punch Needle, które odbywają się w Nowym Jorku. Zanana jest ze swojego innowacyjnego podejścia do technik haftowania. Rose Pearlman wykorzystuje nieoczywiste materiały, dzięki którym tworzy niezwykłe wyroby. Jej prace wystawiane są w prestiżowych galeriach sztuki. Mieszka z rodziną w Nowym Jorku.

Rose Pearlman – książka o nauce haftowania techniką Punch Needle


W 2022 roku Rose Pearlman wydała swoją pierwszą książkę pt. „Haft Punch Needle. Poznaj nową technikę haftowania”. Jest to praktyczny poradnik zawierający wskazówki dotyczące nauki haftowania techniką Punch Needle. Autorka pokazuje, że haftowanie jest przyjemnym i prostym zajęciem, którego nauka nie nastręcza żadnych problemów. Rose Pearlman stara się przekonać czytelników, że haftowanie jest również świetnym zajęciem, zapewniającym należyty odpoczynek i wyciszenie.

Niezwykłe projekty


W publikacji pt. „Haft Punch Needle. Poznaj nową technikę haftowania” zawarte zostały świetne projekty autorstwa Rose Pearlman. Jest to zbiór 22 przykładów, dzięki którym można stworzyć wyjątkowe przedmioty takie jak: dywaniki, osłonki na doniczki, torebki i poduszki. Rose Pearlman udowadnia, że za pomocą igły tkackiej, muślinu, włóczki i tamborka można własnymi rękami wyczarować prawdziwe cuda, które będą pięknie prezentować się w każdym domu.

Lista książek: Rose Pearlman

7,00 zł 26,99 zł (-74%) - najniższa cena 59,99 zł (-88%) - cena detaliczna