Sanaka Hiiragi

Sanaka Hiiragi urodziła się w 1974 roku w prefekturze Kagawa w Japonii. To absolwentka renomowanej uczelni Kobe Women's, która może poszczycić się wieloma wyróżnieniami i wybitnymi absolwentami. Sanaka Hiiragi skończyła także bardzo wymagający kierunek studiów Himeji Dokkyō University. Starannie odebrane wykształcenie miało wpływ na późniejszą twórczość literacką.

Sanaka Hiiragi- literatura piękna w japońskim wydaniu


Niezwykle udanym debiutem literackim Sanaka Hiiragi jest książka pod tytułem „Fotograf utraconych wspomnień”, wydana w 2019 roku. Została ona przetłumaczona na wiele języków świata, w tym angielski, niemiecki czy polski. Powieść Sanaka Hiiragi porusza wykorzystywany w literaturze motyw życia jako podróży.

Bestsellerowa powieść w wersji papierowej, w audiobooku i w ebooku


Powieść Sanaka Hiiragi została wydana w różnych wersjach. Można otrzymać ja w formie eBooków i audiobooków, jak i tradycyjnej – papierowej. Twórczość Hiiragi zyskała uznanie nie tylko wśród japońskich krytyków literackich, ale także europejskich czytelników. Tłumaczeniem powieści Sanaka Hiiragi zajęła się w Polsce wybitna specjalistka Barbara Słomka.

Lista książek: Sanaka Hiiragi

28,06 zł 28,06 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna