Sharon Jones

Sharon Jones jest brytyjską pisarką oraz grafikiem. W roku 2021 wydała wyjątkowy poradnik, który jest z powodzeniem może być wykorzystywany jako skuteczne narzędzie do autoterapii. „Napisz i spal”, to niezwykły pamiętnik, który zawiera refleksyjne pytania autorki, motywujące treści, a także porady. Udzielając odpowiedzi każdy może stworzyć swój autorski dziennik.

Sharon Jones – książka do samodzielnego odkrywania


Jak sama autorka przyznaje, tworzenie tego wyjątkowego dzieła, rozpoczęła w kuchni swojego domu. To w tym miejscu padały pytania, nad którymi Sharon Jones nieustannie się zastanawiała. „Napisz i spal” jest podróżą w kierunku autorefleksji. To swoista samoterapia, w której padają pytania dotyczące m.in. tego, kim się naprawdę jest oraz jak ludzie wokoło kształtują dane życie. Ta wyjątkowa książka „Napisz i spal” jest niezwykle popularną pozycją, która zyskała status bestsellera nie tylko w Wielkiej Brytanii.

Wyjątkowa formuła książki


Książka „Napisz i spal” posiada oryginalną formułę – można na niej pisać. Przypomina to marzenie z dzieciństwa, gdyż może być użyta jako pamiętnik lub dziennik. Sharon Jones zachęca swoich czytelników do pisania, które pomaga uporać się z trudnymi emocjami i uczuciami. Działa terapeutycznie, wyzwalająco, a odpowiadanie na pytania, także te trudne, skłania do refleksji. Dzieło zostało podzielone na trzy części, które kolejno odnoszą się do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Lista książek: Sharon Jones

Napisz i spal - Sharon Jones | mała okładka
-30 %

Napisz i spal

Sharon Jones

5.9 / 10 (25 ocen)

27,99 zł 27,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna

39,99 zł 27,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna