Stephen W. Hawking

Lista książek

Ilustrowana teoria wszystkiego - Stephen Hawking | mała okładka
-34 %

Ilustrowana teoria wszystkiego

Stephen Hawking

Stephen Hawking jest uważany za jeden z najznakomitszych umysłów współczesnego świata: jako znakomity fizyk teoretyk przyczynił się do ustalenia nowego poglądu na budowę wszechświata i materię, która go wypełnia.

Więcej

49,90 zł

32,98 zł

Krótka historia czasu - Stephen Hawking | mała okładka
-21 %

Krótka historia czasu

Stephen Hawking

Krótka historia czasu to już klasyczna pozycja literatury popularnonaukowej. Przedstawione w niej idee prezentują najnowsze odkrycia w dziedzinie badania wszechświata.

Więcej

29,72 zł

23,47 zł

Jeszcze krótsza historia czasu - Stephen W. Hawking, Leonard Mlodinow | mała okładka
-32 %

Jeszcze krótsza historia czasu

Stephen W. Hawking, Leonard Mlodinow

„Krótka historia czasu”, światowy bestseller Stephena Hawkinga, zdążyła już wejść do kanonu literatury popularnonaukowej. Do jej sukcesu przyczyniły się zarówno renoma autora, jak i zagadnienia, którymi się w książce zajmuje: natura przestrzeni i czasu, rola Boga w akcie stworzenia, historia oraz przyszłość wszechświata. Czytelnicy wielokrotnie zwracali uwagę profesorowi Hawkingowi na trudności ze zrozumieniem niektórych spośród najbardziej istotnych koncepcji. Autor postanowił wyjść temu naprzeciw. Tak też powstała „Jeszcze krótszej historii czasu” - wyraz dążenia autora do uczynienia jego dzieła bardziej przystępnym i bardziej aktualnym dla czytelników

Więcej

39,90 zł

27,00 zł