Thaneeya McArdle

Thaneeya McArdle urodziła się latem 1979 roku. W 2009 roku założyła www.Art-is-fun.com, gdzie codziennie dzieli się wskazówkami i samouczkami, dotyczącymi sztuki i tworzenia sztuki, takimi jak: temat malowania abstrakcyjnych dzieł sztuki oraz na temat ostrzenia kolorowych ołówków. Na stronie można znaleźć wiele informacji zakres stylów, tematyki artystycznej, a także wiele ciekawych wywiadów z artystami.

Lista książek

Karnawał dusz

Thaneeya McArdle

Pragniesz się zrelaksować i odprężyć? Dobrze trafiłeś!
Weź w dłoń flamastry, weź kredki i przenieś się w niezwykłą odstresowującą podróż przez czarno-białe obrazki, które dzięki Tobie nabiorą cudownych barw! Znajdziesz tu mnóstwo motywacyjnych zdań, które wprawią Cię w dobry nastrój.

Więcej

24,90 zł

12,45 zł

Obieżyświat Inspirująca kolorowanka dla dorosłych

Thaneeya McArdle

Poznaj odprężającą moc rysowania! Chwyć flamaster lub kredki i przenieś się w niekończącą, odstresowującą podróż przez czarno-białe obrazki, które dzięki tobie nabiorą pięknych barw. W tej wyprawie znajdziesz również motywacyjne zdania, a dzięki magicznej mocy kolorowania, poczujesz się zrelaksowana i wypoczęta.

Więcej

24,90 zł

12,45 zł

Włóczykij Inspirująca kolorowanka dla dorosłych

Thaneeya McArdle

Wyrusz we własną artystyczną podróż, podczas której znajdziesz schronienie w tipi, namiocie, balonie czy domku na drzewie. Życie to wędrówka, nadaj jej nieco tęczowego przepychu poprzez ozdabianie pisakami, kredkami, długopisami żelowymi i akwarelami. Kolorowanie i rysowanie działają relaksacyjnie. Wykorzystaj to po ciężkim dniu! Radosnego tworzenia!

Więcej

24,90 zł

12,45 zł