Viola Urban

Dyplomowany dietetyk medyczny.
Viola, ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny.
Z miłości do jedzenia, wybrała zawód dietetyka, ale zajmuje się również food writingiem, fotografią kulinarną oraz szeroko pojętym marketingiem związanym z tym tematem.
Nieustannie rozwija swój warsztat oraz doskonali się jako fotograf.
Autorka książki "Poranne Inspiracje", która otworzyła cykl pięciu książek, zawierających autorskie sprawdzone przepisy na każdy posiłek w ciągu dnia.

Lista książek

Dieta na wynos / 100 pomysłów na zdrowy lunch Pakiet - Viola Urban | mała okładka
-39 %

Dieta na wynos / 100 pomysłów na zdrowy lunch Pakiet

Viola Urban

Nic nie zastąpi własnoręcznie przygotowanych posiłków, także tych zabieranych do pracy czy szkoły. Niezależnie od tego, czy masz możliwość podgrzania dania poza domem, możesz jeść mądrze i zdrowo. Plastikowe pudełka nie są dobrym rozwiązaniem. W takim razie jak zapakować jedzenie, żeby można je było bezpiecznie przenosić z miejsca na miejsce? Co nadaje się do zjedzenia na zimno, a co nie, a także jak wykorz[...]

Więcej

49,90 zł

30,42 zł

Nowość
Poranne inspiracje Zdrowe śniadania w 15 minut - Viola Urban | mała okładka
-39 %

Poranne inspiracje Zdrowe śniadania w 15 minut

Viola Urban

Zastanawiasz się, jak dobrze rozpocząć dzień? Mam na to niezawodny sposób - pozwól sobie na pełnowartościowe śniadanie, którego przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Powiedz „nie” monotonnemu odżywianiu i smakowej rutynie!
W książce znajdziesz aż 100 przepisów na zbilansowane śniadania pełne najbardziej wartościowych produktów, jakie znam. Zrobimy razem coś naprawdę smacznego!
Viola Urban, autork[...]

Więcej

49,90 zł

30,42 zł

Poranne inspiracje / Dieta na wynos Pakiet

Viola Urban

Viola Urban - autorka bloga Okiemdietetyka.pl
Pakiet zawiera dwie książki:
- Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut
- Czas na obiad. 100 pomysłów na sycący posiłek

Więcej

75,00 zł

48,74 zł

Czas na obiad 100 pomysłów na odżywczy posiłek - Viola Urban | mała okładka
-39 %

Czas na obiad 100 pomysłów na odżywczy posiłek

Viola Urban

Szukasz ciekawych pomysłów na obiad, który będzie nie tylko smaczny, ale też odżywczy? Próbujesz ograni-czyć ilość mięsa w diecie, ale nie wiesz, jak prawidłowo skomponować sycące posiłki? Potrzebujesz ela-stycznych przepisów, które można dopasować do swoich potrzeb? Jeśli tak, to mam to, czego szukasz. Trzy-masz w ręku książkę, która zawiera 100 pomysłów na pełnowartościowy obiad dla Ciebie i Twojej rodzin[...]

Więcej

49,90 zł

30,42 zł