Wiktor Krajewski

Wiktor Krajewski jest polskim dziennikarzem, w 2015 roku zadebiutował bestsellerową książką "Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego" napisanej wraz z Marią Fredro-Boniecką. Dwa lata później, w 2017 ukazała się jego kolejna książka - "Pocztówki z powstania".

Jego najnowsza książka "Wiem, jak wygląda piekło" ukazała się w 2019 roku i opowiada historie Aliny Dąbrowskiej, która przeżyła II wojnę światową.

Lista książek

Łączniczki. Wspomnienia z Powstania Warszawskiego - Wiktor Krajewski, Maria Fredro-Boniecka | mała okładka
-46 %

Łączniczki

Wiktor Krajewski, Maria Fredro-Boniecka

Warszawianki, panienki z dobrych domów, uczennice dobrych szkół, patriotki zaangażowane w konspirację AK i Szarych Szeregów, córki lekarzy, profesorów, przedsiębiorców, właśnie wkraczały w młodość. Czas powstania bardzo dużo zmienił w ich życiu, ukształtował je i odcisnął piętno na ich życiu. Nawet teraz, po ponad 70 latach, wciąż żyją wydarzeniami z sierpnia 1944 roku.

Więcej

39,99 zł

21,59 zł

Pocztówki z Powstania - Wiktor Krajewski | mała okładka
-46 %

Pocztówki z Powstania

Wiktor Krajewski

Godzina „W” zmieniła nie tylko życie tych, którzy 1 sierpnia 1944 roku podjęli nierówną walkę z hitlerowskim okupantem, wychodząc na ulice Warszawy z biało-czerwonymi opaskami na rękawach. Powstanie warszawskie wpłynęło na losy kolejnych pokoleń Warszawiaków, nierzadko dramatycznie je komplikując. O tym, dlaczego ten fragment naszej historii mimo upływu czasu budzi tak silne emocje, Wiktor Krajewski rozmawi[...]

Więcej

49,90 zł

26,95 zł