Zuza Kordel

Zuza Kordel jest pisarką młodego pokolenia. Ukończyła Uniwersytet Warszawski i Collegium Civitas. Jest córką poczytnej i znanej zawodowej pisarki Magdaleny Kordel. Prywatnie ta młoda autorka jest miłośniczką zwierząt, literatury i podróży. Uwielbia spędzać wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Zuza Kordel planuje zająć się zawodowo pisaniem powieści dla kobiet.

Zuza Kordel – doskonały debiut literacki


W 2021 roku wydana została debiutancka powieść Zuzy Kordel pt. „Najlepsze przed nami”. Jest to pierwsza powieść w dorobku tej młodej autorki, która została niezwykle dobrze odebrana przez czytelników. Zuza Kordel w udzielanych wywiadach zapewnia, że już wkrótce pojawią się jej nowe publikacje, które zaskoczą czytelników.

Wyjątkowa powieść dla każdej kobiety


Publikacja Zuzy Kordel „Najlepsze przed nami” jest powieścią obyczajową, w której poruszane są tematy związane z samotnością i radzeniem sobie z problemami. W książce tej można znaleźć również piękną i romantyczną historię miłosną, pomiędzy głównymi bohaterami. Każdy czytelnik, z pewnością dostrzeże w tej powieści coś odpowiedniego dla siebie.

Lista książek: Zuza Kordel

Najlepsze przed nami - Kordel Zuza | mała okładka
-70 %

Najlepsze przed nami

Zuza Kordel

6.7 / 10 (66 ocen)

37,99 zł

11,40 zł