Flirtując z życiem - Danuta Stenka  | okładka
Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-11-06

ISBN: 978-83-240-2468-1
EAN: 9788324024681
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205
Cena katalogowa: 37,90 zł

Inne wydania

Oprawa twarda

więcej

37,90 zł 27,67 zł

Produkt niedostępny

Opis

WYDANIE SPECJALNE UZUPEŁNIONE O NOWE ROZMOWY!

Piękna, emocjonalna, wrażliwa, kobieta sukcesu, gwiazda ekranu. Wykreowany przez media wizerunek Danuty Stenki nawet w połowie nie oddaje prawdy o jej niezwykłej osobowości.
Szczere rozmowy z Łukaszem Maciejewskim odsłaniają jej inne, nieznane oblicze.

Aktorka opowiada o swoim dzieciństwie spędzonym w maleńkiej kaszubskiej wsi, o wyboistej ścieżce kariery, o fascynującej pracy w teatrze, na planie filmowym, w telewizji. Anegdoty z życia zawodowego przeplatają się z wyznaniami na temat prywatnych spraw.
Danuta Stenka nie waha się otwarcie mówić o kosztach, jakie wiążą się z jej wymagającym zawodem – o towarzyszącym jej przez lata stresie i braku pewności siebie.

Z poruszających wspomnień wyłania się opowieść o dojrzewaniu kobiety do niezależności i spełnienia, w której każdy łatwo odnajdzie cząstkę własnego życia.

Inni klienci sprawdzali również

39,90 zł

19,95 zł

44,90 zł

32,78 zł

29,99 zł

20,39 zł

Czerwony książę - Timothy Snyder | mała okładka
-27 %

Czerwony książę

Timothy Snyder

6.9 / 10 (14 ocen)

59,99 zł

43,79 zł

Inne książki tego autora

Flirtując z życiem - Danuta Stenka  | mała okładka
-27 %

Flirtując z życiem

Danuta Stenka

7.0 / 10 (543 ocen)

39,90 zł

28,99 zł

Inne książki z tej kategorii

44,90 zł

32,78 zł

49,99 zł

36,49 zł

44,99 zł

29,99 zł

49,99 zł

36,49 zł

Keanu Reeves - Zageris Larissa, Curran Kitty | mała okładka
-50 %

Keanu Reeves

Larissa Zageris, Kitty Curran

4.1 / 10 (114 ocen)

34,99 zł

17,50 zł

44,99 zł

27,89 zł

59,99 zł

40,79 zł

Zły Żyd - Smolar Piotr | mała okładka
-27 %

Zły Żyd

Piotr Smolar

7.3 / 10 (35 ocen)

44,99 zł

32,84 zł

Bestseller

42,99 zł

31,38 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Flirtując z panią Danutą

2019-01-25
„Flirtując z życiem" to wywiad rzeka z jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Z rozmowy z Łukaszem Maciejewskim dowiadujemy się jak wyglądała droga Danuty Stenki z niewielkiej miejscowości na Kaszubach na deski stołecznych teatrów.
W trakcie lektury dowiadujemy się jak wyglądało jej dzieciństwo, młodość, pierwsze role, zawodowe dylematy. Książka ta zdradza jaką osobowość posiada pani Danuta Stenka, nietrudno zauważyć, że jest to pracowita, sumienna i zdeterminowana kobieta. I chociaż osiągnęła zawodowy sukces widać, że jest silną kobietą, która z powodzeniem mierzy się z przeciwnościami losu. Z lektury biografii autorstwa Łukasza Maciejewskiego wyłania się piękna (nie tylko fizycznie) osoba, która wzbudza podziw i zainteresowanie. Historia pani Danuty jest jeszcze bardziej fascynująca, bo choć to pierwszoligowa aktorka, jest jednocześnie normalną kobietą, z którą może utożsamić się niejedna jej fanka.
Polecam przeczytanie „Flirtując z życiem" każdej fance (oraz fanowi) aktorskiego talentu pani Stenki; w trakcie czytania od razu widać, że jedna z najlepszych polskich aktorek to też kobieta jak wiele z nas, prowadząca spokojne, normalne życie nie zawsze usłane różami.

Recenzja

2019-01-25

Wywiad- rzeka z Danutą Stenką to jak rozmowa z bliską znajomą.
Aktorka opowiada o swoim dzieciństwie, początkach kariery i kolejnych etapach w życiu zawodowym. Widzimy skromną i wrażliwą osobę, którą wielokrotnie zżerają nerwy i trema. Pani Danuta nie ma w sobie nic z wielkiej gwiazdy. Jest profesjonalistką w swoim fachu, ciężko pracuje nad kolejnymi rolami, do których, jak szczegółowo opowiada, często sama dokłada coś od siebie. Stad pewnie uwielbienie widzów. I tych może trochę mniej wymagających przed szklanym ekranem i widowni ambitnych sztuk teatralnych. Lista reżyserów teatralnych, z którymi współpracowała Pani Danuta powala na kolana. Z książki dowiadujemy się o metodach ich pracy, o kolejnych coraz bardziej wymagających rolach, jakie dostawała nasza bohaterka. Sukces w przypadku Pani Danuty ma jednak wielką ceną: bezsenność i depresję. Aktorka opowiada o swoich przeżyciach szczerze, nie epatując nimi przesadnie, niemniej pokazując, że mimo wyrobionej już pozycji w show-businessie jest zwyczajnym i bardzo wrażliwym człowiekiem, wykonującym zawód bazujący na emocjach. To naprawdę robi wrażenie...

Jeśli ktoś oczekuje smaczków i plotek to się zawiedzie. Prywatne życie gwiazdy jest tylko tłem w tym wywiadzie. A jednak po lekturze książki, mamy wrażenie, że Danuta Stenka jest bardzo nam bliską osobą.

znakomita

2019-01-24
„Flirtując z życiem" Danuta Stenka w rozmowie z Łukaszem Maciejewski to książka, która w sposób niepowtarzalny wniosła słońce w pochmurny jesienny dzień. Wnętrze jest równie kolorowe i piękne jak okładka. Z rozmowy wyłania się kobieta spełniona zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Danuta Stenka nie boi się mówić o sprawach trudnych, które wpływały na jej życie i udowadnia, że o takiej chorobie jak depresja należy mówić i trzeba prosić o pomoc. Wspaniałe role teatralne i filmowe pokazują ogromny talent i pracowitość. Z pewnością jest to książka, którą trzeba przeczytać i do niej wracać.

 

Flirtując z Danutą Stenką

2019-01-24
„Flirtując z życiem" - niesamowita podróz z aktorką od początków jej kariery w bardzo smaczym wydaniu. Ksiązką bardzo przyjemna w czytaniu, odkrywa historie nam dotąd nieznane. Można wyczuć, że zarwówno aktorka jak i autor książki bardzo dobrzeczują się ze sobą. gdyby było inaczej, wątpię, aby autorka,az tak się otworzyła. Początek książki opowiada o wczesnych latach aktorki, o jej wyborach o tym jak za namową polonistki podjęła decyzję o zdawaniu do szkoły aktorskiej, o wyjeżdzie ze wsi i życiu w nowym dotąd nieznanym jej świecie wielkiego miasta. Pomimo opuszczenia rodzinnego domu aktorka z wielkim sentymentem wraca do najdroższych jej chwil. Wszystko to o czym mówi jest bardzo prawdziwe, bez zbednego koloryzowania. Przy tym aktorka jest bardzo skromna i to chyba najbardziej urzekło mnie w tej książce. Prywatne tematy porusza świadomie, szczerze z wielką świadomościa tego o czym mówi i co chce nam powiedzieć. Klasa samam w sobie. Nie każdy to potrafi. Zdecydowanie polecam wszytkim, zwłaszcza tym ,którzy już dawno oderwali się od rzeczywistości. Czas wrócic na ziemię flirtując życiem z Danuta Stenką.

 

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.