Jeszcze jeden dzień - Mitch Albom | okładka
Znak literanova

Jeszcze jeden dzień Mitch Albom

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2014-05-19

ISBN: 978-83-240-2568-8
EAN: 9788324025688
Tytuł oryginalny: For One More Day
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 132x185
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Dominika Lewandowska

32,90 zł 22,37 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kiedy ostatni raz mówiliśmy naszym matkom, że je kochamy?

Tak często traktujemy matczyną miłość jak coś oczywistego, naturalnego, danego na zawsze. Wydaje nam się, że zawsze będzie jeszcze mnóstwo czasu, żeby się za nią odwdzięczyć. A kiedy nagle okazuje się, że jest już za późno, oddalibyśmy wszystko za jeszcze jeden dzień.

Jeszcze jeden dzień, żeby powiedzieć, jak ważna jest dla nas matczyna miłość.
Taką szansę otrzymał bohater książki, Chick, który dzięki cudownemu splotowi wydarzeń mógł odbyć tę najważniejszą rozmowę...

„Bo kiedy patrzysz na swoją matkę, masz przed oczami najczystszą miłość, jakiej kiedykolwiek zaznasz”.

„Jeszcze jeden dzień” to książka, którą autor dedykował swojej matce.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Opowieść o rodzinie

2016-06-02
Charles „Chick" Benetto, odkąd stracił matkę, stał się innym człowiekiem - zaczął pić, przestał przejmować się rodziną, stracił zapał do życia i niemal stoczył się na dno. W dniu śmierci matki zorientował się, że nie zdążył się z nią pożegnać i powiedzieć, jak bardzo ją kocha. Pewnego dnia zyskuje szansę na ostatnią rozmowę...

Dbajmy o to, co mamy teraz, nie zostawiajmy na później

2015-03-23
Ile razy w swoim życiu pomyśleliście, że na wszystko macie czas? Ile razy odkładaliście ważne rozmowy na później, czekając na „lepszy moment"? Jak często mówicie swoim bliskim, że są dla was ważni, że ich kochacie? Być może zbyt rzadko... Za późno zrozumiał to główny bohater książki Mitcha Alboma, jednak dostał niezwykłą szansę - Jeszcze jeden dzień.

Ta książka i Wam daje szansę coś zmienić

2014-06-26
„Jeszcze jeden dzień" to historia baseballisty - Charlesa „Chicka" Benetta. Poznajemy ją dzięki osobie, która przeprowadziła z Chickiem rozmowę. Tożsamość tej osoby niech pozostanie póki co tajemnicą, by nie zepsuć niespodzianki tym, którzy zdecydują się przeczytać książkę. Wspomniana osoba stwierdziła, że czytelnikowi będzie łatwiej uwierzyć w całą historię, gdy opowie ją sam Chick. Tak więc główny bohater opowiada nam o swoim życiu, a opowieść o tym, jak popełnił samobójstwo, przeplata swoimi wspomnieniami z dzieciństwa. Autor natomiast uzupełnia książkę listami matki do syna oraz fragmentami dziennika Chicka, które stanowią zestawienie sytuacji, w których matka stanęła po jego stronie, a on nie stanął po jej stronie.

Potęga matczynej miłości

2014-05-19
Książka pt. „Jeszcze jeden dzień", której autorem jest Mitch Albom to piękna przypowieść o tym, co w życiu ważne. Fabuła nie jest pasjonująca, jednak celem dzieła jest przekaz, jaki ze sobą niesie.

Jeszcze jedna szansa

2014-05-16
Mitch Albom zachwyca mnie za każdym razem od nowa. Niektórzy porównują go do Coehlo, coś w tym jest, ale nie do końca. Albom nie filozofuje, pisze pozornie prostą opowieść, która niesie ze sobą przesłanie i refleksję. Niczego nie wymusza, nie uświadamia, po prostu opowiada - i za to go cenię.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.