Polak z Ukrainy -  | okładka
WAB

Polak z Ukrainy Dima Garbowski

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-280-6618-2
EAN: 9788328066182
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: WAB
Format: 142x202 mm (A5)
Cena katalogowa: 34,99 zł

34,99 zł 18,52 zł

Oszczędzasz 16,47 zł
-47 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 Witaj szkoło!

 

 

Opis

Czy potrafiłbyś porzucić całe swoje dotychczasowe życie, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie? Gdzie zabrałbyś swoich najbliższych? Czy Polska może być oazą dla emigrantów?

„Polak z Ukrainy” to zbiór odpowiedzi na wiele pytań dotyczących życia na obczyźnie. Dima Garbowski w 2016 roku podjął decyzję o przeprowadzce z Ukrainy do Polski. W swojej książce przedstawia swoją drogę w poszukiwaniu szczęścia i bezpieczeństwa dla siebie i swojej rodziny. Czemu obcokrajowcy wybierają Polskę jako kraj drugiej szansy? Czy Dima Garbowski z rodziną znaleźli się tutaj przypadkiem? Dlaczego opuścili Ukrainę?

Dima Garbowski prowadzi kanał na Youtub’ie, w którym odczarowuje powszechny obraz imigranta w Polsce.

Polak z Ukrainy na YouTube

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polak z Ukrainy

2019-04-16
Super książka, napisana z humorem. Czyta się naprawdę lekko. Dima Garbowski przedstawia nam fakty o Polsce, których myślę, że sami często nie zauważamy. Myślę, że Polska może być krajem pełnym tolerancji i miłości do różnorodności. Musimy uświadamiać nasze dzieci, że w obecnych czasach emigracja to nic wyjątkowego, ani nic trudnego. Wszędzie możemy spotkać przeróżnych ludzi. Każdy jest inny, ale każdy zasługuje na szacunek i spokojne życie.

Polak z Ukrainy

2019-04-16
Szkoda, że my Polacy często nie zauważamy tych ogromnych pozytywów mieszkania w Polsce. W wolnym kraju, w którym nie ma zagrożenia wojną. Wszędzie tylko narzekamy jak tu źle. Zobaczcie, że dla niektórych Polska jest miejscem, w którym odnajdują swój bezpieczny kąt. Może pora przetrzeć oczy i doceniać to co mamy :)

Magiczna książka

2019-04-16
Świetna książka. Już jakiś czas temu natknęłam się na kanał na Youtubie Polaka z Ukrainy. Bardzo się ucieszyłam, że postanowił on zebrać swoje myśli w całość i przekazać nam ją w formie książki. Przyznam, że uwielbiam Pana słuchać i oglądać, ale z chęcią też przeczytam!

Super robota

2019-04-16
Zawsze ciekawiło mnie co myślą obcokrajowcy o Polsce. Jak się okazuje nie jest tu chyba tak najgorzej! Chciałabym, aby powstawało więcej takich tytułów o podobnej tematyce. Być może pozwoliłoby to na zauważenie naszych błędów i ich wyeliminowanie. Książka super 10/10!

Polska dla Ukrainy :)

2019-04-16
W życiu poznałam kilka osób z Ukrainy. To bardzo fajni i sympatyczni ludzie. Książkę czytałam z ogromną przyjemnością. Napisana w taki sposób, że trudno się oderwać.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.