Potęga podświadomości - Joseph Murphy | okładka
Świat Książki

Potęga podświadomości Joseph Murphy

Oprawa twarda

Pierwsze wydanie: 2006-06-15

ISBN: 978-83-794-3000-0
EAN: 9788379430000
Tytuł oryginalny: THE POWER OF YOUR SUBCONSCIOUS MIND
Liczba stron: 286
Wydawnictwo: Świat Książki
Format: 130x190mm
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Ewa Westwalewicz-Mogilska

32,90 zł 26,48 zł

Produkt niedostępny

Opis

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.
Rewolucyjne techniki doktora Murphy’ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.
Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.
Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

Strona poświęcona autorowi w serwisie Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

ciekawa książka

2019-02-27

Ciekawa, pełna fajnych wskazówek i porad o tym jak zacząć myśleć w bardziej pozytywny sposób, zacząć wierzyć w to, że nasze pragneinia mają szansę się spełnić i dzięki którym każdy będzie w stanie odnieść sukces i spełnić swoje marzenia.

Książka jest w dodatku ładnie wydana i napisana w sposób umozliwiający zrozumienie wszystkiego każdmu odbiorcy. Bardzo polecam!

"Potęga podświadomości"

2019-02-27
"Potęga podświadomości" to zbiór niezwykle dobranych porad i wskazówek, niby jest to poradnik, co niektórych może zrazić i zniechęcić, ale to tez bardzo wartościowy wywód o sile i mocy naszej podśwaidomości i pozytywnego myślenia. Wszystkim polcam, bardzo ciekawa książka, a przy tym lekka w odbiorze.

fajna lektura

2019-02-27

Trzeba przyznać, że książka jest bardzo ciekawa, autor pokazuje dużo technik, przedstawia tezy, popierane różnego rodzaju argumentami i co najciekawsze, pokazuje też mechanizmy i spsooby radzenia sobie z problemem i sposoby na poprawe naszego myślenia, tak byśy żyli lepiej i zdrowiej, w zgodzieze swoim wewnętrznym światem. 

 

Świetna książka

2019-02-27

Dostałam tę książkę w prezencie, całe szczęście, że nie porzuciłam jej tak szybko jak tego chciałam na początku, bowiem pierwsza część jest delikatnie rzecz ujmując, bardzo specyficzna w odbiorze, a i same tezy wysnuwane przez autora są mocno szokujące.

Pierwsza część, tak jak pisałam, jest bardzo specyficzna, ciężka do przyswojnia, jeżeli ma ktoś w sobie odrobine krytycyzmu wobec rzeczy, które czyta lub ogląda.  Pisanie o orebce, której nie możemy mieć, ale barzo jej pragniemy, czy o nowotworze niejednokrotnie moze wprawić w rozbawienie, ale z nutą ironii. Nie zniechęciło mnie to jednak, mialam wrażenie, że jednak Murphy czymś nas zaskoczy.

Taka własnie jest książka, powiedzmy, od połowy. Autor podaje wiele przykładów codziennych ludzkich zachowań i technik, które świadomie lub nie, również wykorzustuję. Byłam lekko zszokowana, że tak się wlaśnie dzieje i mozna w ksiąźce znaleźć aż tyle przykładów mających realne odzwierciedlnie w codzienności. 

Polecam każdemu, to ciekawa lektura, a ci, którzy jednak poddali się przed połową książki, powróćcie o niej, warto!

Bardzo pozytywna książka

2019-02-27

Książka jest napisana w bardzo przyjemny sposób, autor próbuje nam pokazać odkryć i zrozumieć czym jest nasza podśaidomoścć  jakie korzyści mogą płynąć z wsłuchiwania się w nią.

Autor w swojej książce przeplata fragmenty będące swojego rodzaju mistycyzmem, religijnością, ale również dostarcza nam wielu uniwersalnych zasad, które rządzą ludzkim umysłem, a to wszystko ma na celu. pomóc czytelnikom odnaleźć akłady pozytywnego myślenia i wiary w moc sprawczą. 

Mogłoby się wydawać, że slowa autora to bardzo czywiste rzeczy, z którymi ciężko polemizować bo sa one dla nas tak naturalne i proste, jednak myślę, że książka i jej treśc pomogą wszystkim bez wyjątku, ponieważ każdy z nas w natłoku codziennych obowiązków i wieczego zamieszania zapomina o tym co najważniejsze. Murphy ujął wszystko w sposób bardzo przystępny, a książkę polecam wszystkim. 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.