Przestań się zamartwiać - Joanna Godecka | okładka
Muza SA

Przestań się zamartwiać Joanna Godecka

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-287-1330-7
EAN: 9788328713307
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Muza SA
Format: 135x200mm
Cena katalogowa: 34,90 zł

34,90 zł 21,25 zł

Oszczędzasz 13,65 zł
-39 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!

Opis

Kobiety są mistrzyniami w zamartwianiu się i snuciu czarnych scenariuszy. Często roztrząsają niepotrzebne sprawy i zadręczają się czymś nieistotnym. Są to istoty bardzo emocjonalne. Istnieją jednak sposoby, by nieco osłabić zmartwienia, przywrócić wewnętrzny spokój, zyskać poczucie bezpieczeństwa i równowagę stanu ducha. Joanna Godecka pisze o tym w swojej książce „Przestań się zamartwiać”. Przedstawia w niej sposoby na ograniczenie zmartwień. Nie obiecuje zupełnego uwolnienia się od nich, ale z pewnością sprawi że strach zniknie, a paraliżujący lęk nigdy już nie wróci. Dodatkowo uczy jak zbudować własne poczucie bezpieczeństwa i poprawić swoją sytuację emocjonalną.

Facebook

Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Oparta na faktach

2020-02-12
Autorka pisze książkę opierając się na własnych doświadczeniach, dlatego książka jest bardzo realistyczna i rzeczowa. Przykłady nie są oderwane od rzeczywistości. Niezwykłe jest patrzenie z boku na problemy z jakimi zmagamy się na co dzień i stwierdzenie, że można sobie z tym poradzić. Pani Joanna nie poucza, daje jedynie sensowne przykłady i sposoby, które sama wykorzystywała. Książka zdecydowanie warta polecenia i przeczytania.

daje do myślenia

2020-02-12
Książka ze sporą dawką ćwiczeń, rad i objaśnień do konkretnych sytuacji. Daje do myślenia. Trzeba ją czytać, ale nie jako lekką lekturę, ale zdecydowanie wdrażając w życie wszystko o czym mowa.

Zacznij działać!

2020-02-12
Koniec z zamartwianiem się! Zaczynam nowe życie, jestem tym wszystkim zmęczona. Pani Joanna zrobiła niesamowitą robotę dzieląc się z nami tym co sama wypracowała. Ta książka tak mocno mną wstrząsnęła, że będę do niej wracać często. Myślę, że samo przeczytanie nie rozwiąże wszystkich problemów, trzeba zacząć działać i tak właśnie robię! Polecam każdemu, kto spędza zbyt dużo czasu na zamartwianiu się i komplikowaniu sobie życia.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.