SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie - Anja Rubik | okładka
W.A.B.

SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie Anja Rubik

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2018-09-17

ISBN: 978-83-280-6066-1

Tytuł oryginalny: SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie

Liczba stron: 224

Wydawnictwo: W.A.B.

Cena katalogowa: 19,99 zł

19,99 zł 13,94 zł

Oszczędzasz 6,05 zł
-30 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

To osiemnaście rozmów, które wypełnione są merytoryczną wiedzą, a to za sprawą jednej osoby - Anji Rubik. Kampania #SEXEDPL od kilku miesięcy podbija polski internet oraz staje się jedną z najbardziej przełomowych w historii.
#SEXEDPL, jest owocem pracy Anji Rubik, nie tylko modelki ale również aktywistki społecznej. Projekt odbił się dużym echem, a to ze względu na osoby, które brały w nim udział. Monika Brodka, Maffashion, Robert Biedroń i Maciej Stuhr to tylko niektóre osoby które wsparły projekt swoim wizerunkiem i doświadczeniem, w tematach które w Polsce nadal uważane są za tabu. W książce znajdziemy rozmowy z eskpertkami i ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, które w naszym kraju uważane są za niewygodne.

Zadaje pytania na które często nie możemy uzyskać jasnej odpowiedzi. Rozważa, kiedy nastaje dobry czas na pierwszy stosunek? Objaśnia znaczenia groomingu i sekstingu. Uczy w jaki sposób odróżniać infekcje przenoszone drogą płciową i jak je leczyć. Jest swoistym kompendium wiedzy o seksualności. Odpowiada na pytania na które z jakiegoś powodu nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Wzbogaceniem książki są komiksy Katarzyny Babis i fotografie Zuzy Krajewskiej, które nadają jej unikatowego stylu.
Młodzi ludzie do których adresowana jest ta pozycja, sami brali w niej czynny udział. Przepiękne fotografie wykonane w ramach sesji zdjęciowej #SEXEDPL, są owocem ich pracy nad książką. Dziewczyny, chłopaki, osoby niebinarne oraz pary, które przyjęły zaproszenie do współpracy nad książka to tylko namiastka ruchu społecznego #SEXEDPL.

Choć książka skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, to stanowi idelane dopełnienie wiedzy na tematy związane z cielesnością i intymnością. W tej lekturze znajdziecie nowoczesne i merytoryczne podejście do tematów zamiatanych pod dywan. Warto podkreślić , że książka ma charakter non-profit. — zarówno Anja Rubik, jak i Wydawnictwo W.A.B. zrezygnowali z zysków ze sprzedaży książki, które zostaną przekazane na rzecz Fundacji #SEXEDPL.

Anja Rubik o tym, czym jest #sexedPL

Profil Anji Rubik w serwisie Facebook

Promocja książki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Własnie tego brakowało

2019-02-19 Właśnie takiej książki brakowało w polskim rynku wydawniczym! Zamiast unikania odpowiedzi i spychania tematyki seksu, masturbacji czy zabezpieczania się na tamty tabu, Anja Rubik wychodzi temu naprzeciw i wydaje książkę, która wierzę, że pomoże nastolatkom, ale też ich rodzicom czy wychowawcom w romzowach na tak wazne tamaty, które dotyczą w końcu wszystkich. Do tego ładnie wydana i mądrze opracowana, z jasnym i przejrzystym podziałem na rozdziały i tematy, super.

Polecam!

2019-02-19 Bardzo polecam, Ładnie, estetycznie i porządnie wydana książka, na 224 stronach młodzież dostaje odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące seksu i intymności. Anja Rubik zrobiła kawał dobrej roboty i należą się jej za to brawa!

Wreszcie

2019-02-19 Nareszcie coś odpowiedniego dla młodych ludzi! Napisana dobrze, w prosty i zrozumiały sposób, pozwala młodym zrozumiec ich cielesność. Ta książka to odpowedź na wszytskie pytania, jakie młody człowiek stawia sobie, gdy wchodzi w dorosłość. Bardzo polecam!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.