Słuchając psa - Zofia Zaniewska; Piotr Wojtków | okładka
Buchmann

Słuchając psa Zofia Zaniewska, Piotr Wojtków

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2019-09-04

ISBN: 978-83-280-6997-8
EAN: 9788328069978
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Buchmann
Format: 160 x 235 mm
Cena katalogowa: 46,99 zł

46,99 zł 29,07 zł

Oszczędzasz 17,92 zł
-38 %
Wyślemy w ciągu 24h

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Zofia Zaniewska i Piotr Wojtków to zawodowi trenerzy i behawioryści psów. W książe Słuchając psa pokazują, jak łączyć naukę, trening i jednocześnie zwracać uwagę na emocje i nastroje psa. Dzięki dobrej więzi między opiekunami a psem staje się on mniej podatny na różne bodźce zewnętrzne, rzadziej ma problemy z lękliwością, nadpobudliwością czy agresją.

Autorzy prezentują cenne porady na temat tego, jak wychować i wyszkolić psa. Przydatne informacje znajdą tutaj zarówno doświadczeni opiekunowie, jak i wszyscy, którzy dopiero zamierzają adoptować czworonogiego przyjaciela. Książka zawiera również instruktażowe zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób nauczyć psa wykonywania komend i sztuczek.

Z ich pomocy skorzystało już wielu szczęślwych właścicieli i czworonogów!

Fanpage autorów w serwisie facebook

Konto w serwisie instagram

Kurs Trenera Psów

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

POLECAM!

2019-06-12
Najlepsze w tej kiążce jest to, że nadaje się zarówno dla niedoświaczonych włścicieli czworonogów, którzy dopiero zacznają przygode z wychowaniem, jak i dla długoletnich opiekunów tych ślicznych istot. Uważam, że jest to bardzo udane zebranie najważniejszych informacji o wychowywyaniu psiaków.

Słuchając psa

2019-06-12
Mój Cocker Spaniel nie lubi tej książki, bo przez nią musieliśmy troszkę popracować :) Ale ja jestem szczęsliwa i zadowolona z rad, które znalazłam w ksiażce. Odkryłam rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Bardzo, bardzo trafiony zakup :)

Dobre rady :)

2019-06-12
Super lektura! Naprawdę dowiedziałam się wielu cennych informacji. Mój piesek ma już 2 lata  dopiero teraz widze, że popełniłam kilka błedów w wychowaniu mojego psiaka. Mam nadzieje jednak, że jeszcze nie jest za późno na zmianę niektórych nawyków.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.