Tajemny ogień - C.J. Daugherty, Carina Rozenfeld | okładka
Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-10-19

ISBN: 978-83-7515-359-0
EAN: 9788375153590
Tytuł oryginalny: The Secret Fire
Liczba stron: 392
Wydawnictwo: Otwarte
Format: 136x205mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Rok wydania: 2015

39,90 zł 26,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Taylor Montclair i Sachę Wintersa dzielą setki kilometrów, łączy przeznaczenie.

Taylor Montclair (Anglia)
Pewnego dnia wybuch złości Taylor powoduje, że przedmioty wokół niej zmieniają swoje położenie, a silne emocje zakłócają przepływ elektryczności. Dziewczyna poznaje szokującą prawdę o swoim pochodzeniu. Dowiaduje się, że drzemie w niej tajemny ogień.

Sacha Winters (Francja)
Setki lat temu na stosie spłonęła alchemiczka, która rzuciła klątwę na trzynaście pokoleń pierworodnych synów z rodu jej zabójców. Sacha jest trzynasty – za osiem tygodni ma umrzeć. Na świecie jest tylko jedna osoba, która może mu pomóc.

Dzielą ich setki kilometrów, łączy przeznaczenie.
Czy zdążą się odnaleźć, nim Sacha zginie, a świat pochłonie ogień?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Tytuł recenzji: Coś wisi w powietrzu

2017-01-03
Taylor Montclair to dziewczyna, która ma w życiu swój cel. Nauka pochłania ją w całości, ponieważ chce dostać się na Oksford, na którym wykłada jej dziadek. Niespodziewanie coś się z nią dzieje, bóle głowy nie dają jej spokoju, omdlenia zdarzają jej się coraz częściej, a przedmioty znajdujące się blisko niej zmieniają się w momencie, gdy na nie popatrzy pod wpływem jakichkolwiek emocji.

Sekretne przeznaczenie

2015-11-20
Jako nastolatka, która według badań statystycznych w Polsce, należy do małej grupki intensywnych czytelników - uwielbiam czytać książki różnych gatunków, w tym dla młodzieży. Już od pierwszej zapowiedzi "Tajemnego ognia" byłam zaintrygowana tą książką. Słusznie, bo czytając pierwsze kilka stron zanurzyłam się w lekturze, zakochana w słowach napisanych przez C.J. Daugherty i Carinę Rozenfeld.

Przeznaczenie

2015-10-20
Znacie to uczucie ekscytacji, gdy autor, którego lubicie wydaje nową serię? Doznałam go przy okazji CJ Daugherty! Już 21 października ukaże się jej kolejna powieść "Tajemny ogień". Tym razem napisana w duecie z Cariną Rozenfeld.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.