Aaron Mahnke

Autor, producent i gospodarz bestsellerowego podcastu „Lore" i wszystkich książek na nim opartych; na podstawie tej audycji Amazon nakręcił cykl programów TV, wyprodukowany przez twórców kultowego serialu „The Walking Dead”.Urodzony i wychowany w Illinois, mieszka z rodziną w historycznym regionie North Shore w Massachusetts, rozsławionym przez klasyka literatury grozy H.P. Lovecrafta i procesy czarownic z Salem. Od dzieciństwa interesowały go niesamowite opowieści i ta fascynacja do nierozwiązanych zagadek i tajemnic spod znaku „Archiwum X” trwa aż po dziś dzień.

Lista książek

Lore. Niegodziwi śmiertelnicy - Aaron Mahnke | mała okładka
-26 %

Lore. Niegodziwi śmiertelnicy

Aaron Mahnke

Opowieść o najgorszych ludziach chodzących po świecie, która zmrozi wam krew w żyłach.

Niektóre potwory żyją tylko w naszej głowie. Ale są też takie, które mają ciało i krew: ludzie, którzy z pozoru niczym się od nas nie różnią, żyją niewidocznie wśród nas, czasem nawet ich podziwiamy.

Więcej

36,90 zł

27,15 zł

Lore Potworne istoty - Aaron Mahnke | mała okładka
-26 %

Lore Potworne istoty

Aaron Mahnke

Fascynująca podróż po świecie pełnym przerażających monstrówz legend i… rzeczywistości
Mieszkają w cieniu - w głębi lasu, w mroku nocy, w ciemnych zakamarkach naszych umysłów. Mówią o nich legendy i przesądy, średniowieczne zabobony i bajania przekazywane z pokolenia na pokolenie: o wilkołakach i wendigo, poltergeistach i wampirach, goblinach i mściwych duchach.
W tej pięknie ilustrowanej książce gospodarz [...]

Więcej

36,90 zł

27,15 zł