Agnieszka Stolarczyk

Agnieszka Stolarczyk to autorka bardzo popularnego profilu na Instagramie, który w krótkim czasie zdobył bardzo dużą ilość followersów. Stolarczyk rozpoczęła swoją działalność od propagowania w sieci i mediach społecznościowych zdrowego stylu życia i prawidłowego modelu odżywiania. To osoba, która zamieszczała na swoim Instagramie zdjęcia przygotowanych przez siebie potraw, przeznaczonych dla osób mających różnego typu schorzenia, jak również tych będących na diecie lub posiadających ograniczenia żywieniowe.

Agnieszka Stolarczyk – poradnik dietetyczno- kulinarny


Konsekwencją działalności autorki na Instagramie było wydanie przez nią popularnego poradnika kulinarnego – „Fit desery z kilku składników. Jak jeść zdrowo, nie rezygnując ze słodyczy?”. Agnieszka Stolarczyk doradza w nim praktycznie, w jaki sposób przygotować domowe desery, zawierające dietetyczne składniki. Poradnik Agnieszki Stolarczyk jest opatrzony profesjonalnie wykonanymi zdjęciami, przygotowanymi przez nią potraw, co zachęca do ich wypróbowania.

Desery w wersji fit – popularny poradnik dietetyczny


Agnieszka Stolarczyk przygotowała kilkaset przepisów na pożywne śniadania, desery i kolacje na słodko. To potrawy, które mogą włączyć do swojego z jadłospisu osoby cierpiące na cukrzycę, jak również inne schorzenia, w tym także choroby metaboliczne. Poradnik zdrowego odżywiania – „Fit desery z kilku składników. Jak jeść zdrowo, nie rezygnując ze słodyczy?” to lektura obowiązkowa dla osób dbających o linię i pragnących zrzucić zbędne kilogramy, nie rezygnując przy tym z jedzenia deserów.

Lista książek: Agnieszka Stolarczyk

37,39 zł 37,39 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna

45,01 zł 37,50 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna

Proste przepisy w 15 minut - Agnieszka Stolarczyk | mała okładka
-43 %

Proste przepisy w 15 minut

Agnieszka Stolarczyk

37,29 zł 37,29 zł - najniższa cena 65,00 zł - cena detaliczna