Anja Rubik

Anja Rubik urodział się 12 czerwca 1983 roku w Rzeszowie, jest polską modelką, projektantką i działaczką społeczną, na stałe zamieszkuje Stany Zjednoczone.

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat na wybiegu w Mediolanie, niecałe 3 lata później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła brytyjskie liceum. Po napisaniu matury przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Znalazła się na okładkach magazynów takich jak "Vogue", "Elle", "Harper's Bazar" czy "Glamour".

We wrześniu 2018 roku ukazała się jej książka "#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie", po dwóch miesiącach ogłoszono, że pozycja sprzedała się w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy.

Lista książek

SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie - Anja Rubik | mała okładka
-31 %

SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu

Anja Rubik

Anja Rubik dała się poznać nie tylko jako jedna z najbardziej uznanych modelek na świecie, ale także oddana aktywistka społeczna. W minionym roku stworzyła kampanię #SEXEDPL, której twarzami stali się między innymi Monika Brodka, Maffashion, Robert Biedroń i Maciej Stuhr. Na potrzeby książki Rubik przeprowadziła rozmowy z kilkunastoma ekspertkami i ekspertami, których otwarcie pyta o wszystko, co w polskim społeczeństwie często kategoryzowane jest jako tabu.

Więcej

19,99 zł

13,74 zł