Anna Lewicka

Prywatnie żona oraz matka dwójki dzieci. Pracuje jako księgowa, ale z pasji została także pisarką. Na co dzień mieszka w Warszawie, lecz tak właściwie urodziła się w Łodzi. W swej twórczości nawiązuje do świata fantastyki, a wszystko to dzięki miłości z dzieciństwa, do baśni i opowieści.

Lista książek

Trylogia mocy i szału. Tom 2. Szał - Anna Lewicka | mała okładka
-36 %

Trylogia mocy i szału. Tom 2. Szał

Anna Lewicka

Znani z poprzedniej części Alicja i Wiktor postanawiają trwać w swojej miłości na zawsze. W chwili przeprowadzania rytuału, nie są oni jednak świadomi, jakie skutki niesie on za sobą.

Więcej

34,90 zł

22,38 zł

Więź Trylogia mocy i szału 1 - Anna Lewicka | mała okładka
-36 %

Więź Trylogia mocy i szału 1

Anna Lewicka

Korzystając z zimowej przerwy międzysemestralnej, Alicja, warszawska studentka, postanawia wybrać się w Bieszczady. Zupełnie nie spodziewa się jednak dramatycznej zmiany pogody i przez swoją lekkomyślność ulega poważnemu wypadkowi. Zostaje szczęśliwie uratowana przez mieszkającego samotnie w okolicy Wiktora, mającego za towarzysza jedynie wielkiego, szarego wilczarza.

Uwięzieni przez wielodniową śnieżycę A[...]

Więcej

34,90 zł

22,38 zł

Trylogia mocy i szału 3 Moc - Anna Lewicka | mała okładka
-36 %

Trylogia mocy i szału 3 Moc

Anna Lewicka

Złowieszczy cień pada na rodzinę sióstr Olszańskich. Zdesperowana Sówka postanawia wziąć sprawy we własne ręce, by uwolnić Igę spod władzy złego ducha, a także dowiedzieć się, jakie siły stoją za ostatnimi wydarzeniami. Pomimo swoich uprzedzeń musi wyciągnąć rękę po pomoc do tych, których obawia się najbardziej – do berserkerów. Wsparcia udziela jej Gustav; poczucie odpowiedzialności również nakazuje mu zad[...]

Więcej

37,90 zł

24,30 zł