Artur Barciś

Artur Barciś urodził się 12 sierpnia 1956 roku w Kokawie. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej im. Leona Schillera. Artur Barciś występował na deskach Teatru na Targówku i Teatru Narodowego. Od 1984 roku związany jest z Teatrem Ateneum w Warszawie. Aktor uzyskał największą popularność dzięki niezapomnianej roli Tadeusza Norka w serialu „Miodowe Lata”.

Autor Barciś – wywiad z aktorem


W 2011 roku ukazała się niezwykła publikacja pt. „Rozmowy bez retuszu”. Jest to szczególny wywiad z Arturem Barcisiem, który przeprowadzony został przez Marzannę Graff. Książka przybliża czytelnikowi poszczególna lata życia aktora. Jest to opowieść pełna zabawnych anegdot, pozwalająca lepiej poznać Artura Barcisia, który jest człowiekiem o ogromnej wrażliwości.

„Rozmowy bez retuszu”


Książka pt. „Rozmowy bez retuszu” przedstawia szczegóły długoletniej pracy teatralnej i filmowej Artura Barcisia. Aktor przez lata miał szansę spotykać się z największymi twórcami i aktorami polskiego kina oraz teatru. Artur Barciś przekonuje czytelników, że ciężka praca i wytrwałość popłaca. Wywiad z aktorem jest pełen wzruszeń.

Lista książek: Artur Barciś

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych - Artur Barciś, Grażyna Bąkiewicz | mała okładka
-37 %

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych

Artur Barciś, Grażyna Bąkiewicz

41,00 zł 41,00 zł - najniższa cena 65,00 zł - cena detaliczna