Bartek Kieżun

Bartek Kieżun jest fotografem, podróżnikiem i blogerem kulinarnym. Uznawany jest za specjalistę w zakresie kuchni śródziemnomorskiej. Jako dziennikarz prowadzi stałą współpracę z portalem Wirtualna Polska. Ponadto artykuły Bartka Kieżuna publikowane są w takich magazynach, jak: Podróże, Twój Styl czy KUKBUK. Zajmuje się on również organizacją warsztatów kulinarnych i sędziowaniem na konkursach kulinarnych. Bartek Kieżun wraz z Przemkiem Krupskim, prowadzą galerię z polskim designem lat sześćdziesiątych.

Bartek Kieżun – książki z przepisami kulinarnymi


Bartek Kieżun w swoich publikacjach, dzieli się z czytelnikami niezwykłymi przepisami kulinarnymi z rożnych zakątków świata. Pisarz na swoim koncie ma 5 książek, które zyskały niezwykłą popularność. Bartek Kieżun, wydał takie tytuły, jak: „Italia do zjedzenia”, „Hiszpania do zjedzenia”, „Stambuł do zjedzenia” czy „Portugalia do zjedzenia”. Czytelnik znajdzie w nich nie tylko świetne przepisy kulinarne, ale również szereg ciekawostek na temat poszczególnych krajów i ich regionów.

Nagrody za publikacje


Bartek Kieżun jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Dwukrotnie przyznana została mu Nagroda Magellana, za publikacje „Italia do zjedzenia” i „Portugalia do zjedzenia”. Jest to prestiżowa nagroda „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, która wyróżnia warte uwagi książki turystyczne i podróżnicze. Autor jest również laureatem nagrody World Gourmand Cookbook Awords, którą otrzymał za publikację pt. „Portugalia do zjedzenia”.

Lista książek: Bartek Kieżun

99,99 zł

44,99 zł

Ateny do zjedzenia - Bartek  Kieżun | mała okładka
-40 %

Ateny do zjedzenia

Bartek Kieżun

8.1 / 10 (12 ocen)

99,99 zł

60,32 zł

69,99 zł